22.05.2024 Top News Zarejestruj się teraz!

MOTORnews #4▬▬▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬


Witam wszystkich w kolejnym już wydaniu miesięcznika Motornews w dzisiejszym wydaniu wyjątkowo porozmawiamy o tym co się dzieje w klubie. Dzisiejszym gościem w naszym wydaniu będzie Asystent Trenera!!!
Redaktor : Witam bardzo serdecznie Panie Trenerze dziękuję że zgodził się Pan na wywiad!! Na początek chciałbym zapytać jak wygląda praca asystenta I trenera zespołu ? Czy to też ciężki kawałek chleba?

Asystent Trenera : Nie można powiedzieć że jakie kolwiek stanowisko w piłce nożnej jest łatwym kawałkiem chleba. Praca asystenta wygląda tak samo jak praca I trenera, oboje trenerzy biorą udział w treningach, omawianiu taktyk itp. Jedyną przewagą I trenera zawsze jest to że do niego należy ostatnie słowo, a ja jako asystent uczę się od niego wchodzenia w tryb samodzielnego prowadzenia zespołu. Bywają sytuację że trener dostanie czerwoną kartkę lub jest zawieszony i wtedy ja muszę prowadzić zespół tak jak on jak i mentalnie jak i taktycznie.
Redaktor : Waszym zadaniem jest szkolenie zawodników a jak wyglądają juniorzy w porównaniu do reszty zespołu?

Asystent Trenera : Jeśli o to chodzi to nasi trenerzy którzy się tym zajmują zyskują wyższe poziomy swoich umiejętności i wprowadzają to do swojej pracy i widać tego efekty.

Redaktor : Chce nam Pan powiedzieć że macie ,, orzełków,, w juniorach ?

Asystent Trenera : Nie wątpię w umiejętności każdego z chłopaków, są młodzi dwóch naszych wychowanków odeszło już do innych klubów za duże pieniądze jak na naszą ligę i warunki i tego życzę każdemu kto szkoli się u nas.
Redaktor : Ruchy transferowe, ostatnio wasz zespół był bardzo aktywny na Rynku Transferowym czym było to spowodowane?

Asystent Trenera : Odpowiadając na pytanie przez cały okres od utworzenia klubu pieniądze które zarobiliśmy przeznaczaliśmy na wypłaty zawodników i rozbudowę stadionu.

Redaktor : Zmieniło się coś że odważyliście się wkroczyć na Rynek Transferowy? Większy przypływ gotówki?

Asystent Trenera : Owszem mieliśmy przypływ gotówki z Ligi Towarzyskiej w której braliśmy 1 raz udział, do tego doszło sprzedanie dwóch juniorów oraz pieniążki z meczów ligowych u siebie oraz towarzyskich. Zmiany były potrzebne nie ze względu na to że nie dajemy sobie rady w 3 lidze ale ze względów naszych zawodników którzy postanowili zawiesić korki na kołek.

▬▬▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬


Dziękujemy za szybki wywiad z Asystentem Trenera i wszystkim którzy przeczytali go do końca, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o klubie śmiało sprawdzajcie aktualizowany na bieżąco opis klubu ( wirtualnego ) w Futbolcup ( RKS Motor Lublin S.A ) i jego poczynania. Za miesiąc widzimy się ponownie !!


Futbol to ostatni święty rytuał naszych czasów.....
Do artykułu

Napisany przez RKSMOTOR ( RKS Motor Lublin S.A )

Top News

Idziemy po mistrza ekstraklasy !!!!!! Go go go !!!!
Do artykułu

Napisany przez Kez ( Słupia Black )