514x Przeczytana 3x Subskrypcja Wydanie 19/24 09.05.2024 Wataha Trzcianiec News Zarejestruj się teraz!

Kończymy pierwszą kolejkę zwycięstwem

Rozegraliśmy wczoraj piękne spotkanie wyjazdowe wygrywając z Trial Minutka FC aż 4:0. Dzięki temu jesteśmy na drugiej pozycji w tabeli z 15 pkt tuz za liderem Sayian FC z 17 pkt. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Ciok, który imponuje skutecznośćią w każdym meczu. Dzięki temu utrzymuje się na pozycji lidera z 5 golami.

Czeka Nas jeszcze 7 spotkań przed końcem sezonu z nadzieją na awans do A klasy.
Do artykułu

Sayian FC wywalczył punkt

Zremisowaliśmy u siebie z liderem tabeli. Można powiedzieć, że TYLKO zremisowaliśmy, bo rywal miał mniej okazji strzeleckich niż my, za to bardziej skutecznych trafiając 2 razy do naszej bramki. Piłkarze gości po naszym prowadzeniu na 1:0 szybko odrobili straty remisując. Druga połowa była podobna, mimo fantastycznych okazji bramkowych trafiliśmy na 2:1. Jednak lider nie dał nam 3 pkt remisując z nami 2:2.

Kolejne spotkanie mamy z Trial Minutka FC, która spadła z A klasy i wydawała się faworytem ligi. Jednak, przegrywa tracąc 5 bramek. Mimo tego musimy zagrać pewnie i także wygrać zbierając u Nich te 3 pkt
Do artykułu

3 gole i do domu !

Wracamy z kompletem punktów w meczu wyjazdowym z "Koniec Świata". tym samym utrzymujemy się na 3 pozycji w tabeli spychając w dół Klub Trail, faworyta ligi. Kolejnym naszym spotkaniem będzie trudny przeciwnik. Sayian FC jest liderem ligi i zbiera żniwa na każdym boisku. Mimo gry u siebie będziemy musieli się nieźle sprężyć by podołać zadaniu.
Do artykułu

Pewne zwycięstwo !!

Wygraliśmy dziś pewnie na własnym stadionie 3:0 ze Spartą. Przez całe spotkanie pokazaliśmy, że jestesmy lepszą drużyną i świtnie zgraną. Mamy nadzieję na kolejne takie wyniki jak w dzisiejszym spotkaniu.
Do artykułu

Wracamy z 1 pkt

Po meczu w którym mieliśmy wiele okazji by te spotkanie wygrać, wracamy z jednym punktem po remisie 2:2 z Top Masters. W całym spotkaniu prowadziliśmy lepsza grę i po utracie pierwszego gola na 1:0 szybko odrobiliśmy straty. w drugiej połowie mieliśmy okazję prowadzić, a nawet dwukrotnie znokautować rywala na 4:1 jednak dwie stuprocentowe okazje nie wykorzystaliśmy. Trudno, przy końcowych minutach za bardzo pozwoliliśmy piłkarzom gospodarzy uderzyć z kontry i tak mamy remis. mimo tego wcią jesteśmy na pozycji 3 w lidze, a to dopiero początek.

kolejnym rywalem jest Sparta, potrafią zaskoczyć, więc to będzie ciekawe spotkanie.
Do artykułu

Tylko 1:1

Mecz u siebie z KGHM ARENA ZAGŁEBIE LUBIN zakończył się remisem 1:1. Nasz rywal mimo gry na naszym stadionie miał więcej okazji strzeleckich niż my. Wystarczyła jedna kontra naszej drużyny by doprowadzić do remisu.

Naszym Kolejnym rywalem jest Top Masters z kompletem 4 pkt tak jak my. Gramy u nich na stadionie, więc musimy dać z siebie podwójnie.