542x Przeczytana 3x Subskrypcja Wydanie 21/24 20.05.2024 Wataha Trzcianiec News Zarejestruj się teraz!

Sayian FC wywalczył punkt Napisano dnia:17.10.2023 18:41

Zremisowaliśmy u siebie z liderem tabeli. Można powiedzieć, że TYLKO zremisowaliśmy, bo rywal miał mniej okazji strzeleckich niż my, za to bardziej skutecznych trafiając 2 razy do naszej bramki. Piłkarze gości po naszym prowadzeniu na 1:0 szybko odrobili straty remisując. Druga połowa była podobna, mimo fantastycznych okazji bramkowych trafiliśmy na 2:1. Jednak lider nie dał nam 3 pkt remisując z nami 2:2.

Kolejne spotkanie mamy z Trial Minutka FC, która spadła z A klasy i wydawała się faworytem ligi. Jednak, przegrywa tracąc 5 bramek. Mimo tego musimy zagrać pewnie i także wygrać zbierając u Nich te 3 pkt