542x Przeczytana 3x Subskrypcja Wydanie 21/24 20.05.2024 Wataha Trzcianiec News Zarejestruj się teraz!

Wracamy z 1 pkt Napisano dnia:14.10.2023 18:22

Po meczu w którym mieliśmy wiele okazji by te spotkanie wygrać, wracamy z jednym punktem po remisie 2:2 z Top Masters. W całym spotkaniu prowadziliśmy lepsza grę i po utracie pierwszego gola na 1:0 szybko odrobiliśmy straty. w drugiej połowie mieliśmy okazję prowadzić, a nawet dwukrotnie znokautować rywala na 4:1 jednak dwie stuprocentowe okazje nie wykorzystaliśmy. Trudno, przy końcowych minutach za bardzo pozwoliliśmy piłkarzom gospodarzy uderzyć z kontry i tak mamy remis. mimo tego wcią jesteśmy na pozycji 3 w lidze, a to dopiero początek.

kolejnym rywalem jest Sparta, potrafią zaskoczyć, więc to będzie ciekawe spotkanie.