4.284x Przeczytana 16x Subskrypcja Wydanie 20/24 19.05.2024 Galaktyczni Zarejestruj się teraz!

Trener Grubiak po meczu z Redłovią Redło. Napisano dnia:26.04.2021 07:08

-Wróciliśmy z dalekiej podróży przed własną publicznością. Prawdziwy futbolowy rollercoaster, z 0:4 doprowadzamy w 45 minut do 4:4 i zdobywamy punkt z wiceliderem. Pierwsza połowa do zapomnienia, straciliśmy w prosty sposób bramki, jednak nie załamaliśmy się i na drugą połowę spotkania wyszliśmy z podniesioną głową. Charakterem można wiele nadrobić, co pokazaliśmy wszystkim dzisiaj.

-27 punkt zdobyty i naprawdę jest się z czego cieszyć bo mogliśmy nic nie dopisać po tej kolejce. Najbliższy rywal to znów top naszej ligi- Wiktoria Radom, lider. Czy liczę na niespodziankę? Nigdy nic nie wiadomo, myślę że skoro potrafiliśmy tak wysoki wynik odrobić i zremisować z 2 drużyną ligi, to czemu nie z liderem?