4.284x Przeczytana 16x Subskrypcja Wydanie 20/24 19.05.2024 Galaktyczni Zarejestruj się teraz!

Dawid Grubiak po meczu z Lechem Konin. Napisano dnia:24.04.2021 18:18

-Szybko rozpoczął się ten mecz dla nas, w 7 minucie objęliśmy prowadzenie i chwilę później dostaliśmy 2 szybkie ciosy. Do przerwy wynik 2:1 dla gospodarzy i wiedziałem, że muszę coś zmienić. Nakazałem napastnikom i ofensywnemu pomocnikowi grać nieco wyżej, 5 minut później doprowadzamy do remisu. Niewiele brakło a moglibyśmy ten mecz wygrać. Czy żałuję, że nie graliśmy tak od początku? Teraz można mówić co by było gdyby...taka rozmowa nie ma sensu, cieszymy się z tego punktu i gramy dalej.

-Najbliższy przeciwnik - Redłovia Redło. Drużyna top naszej ligi, dzisiaj rozgromiła WC Reda aż 7:0, myślę że my jesteśmy lepszą drużyną jak Reda i podejmiemy rękawice do boju. Liczę na dobrą grę swojej drużyny.

-26 punktów po 20 meczach do bardzo dobry wynik dla nas. Do końca 14 kolejek i zamierzamy kontynuować dobrą passę.