4.253x Przeczytana 16x Subskrypcja Wydanie 19/24 06.05.2024 Galaktyczni Zarejestruj się teraz!

Powtórka z jesieni.. Napisano dnia:26.03.2020 18:55

Remis w hitowym starciu wicelidera z liderem. O godzinie 18:00 Galaktyczni podejmowali Iskrę Szymankowo. Pamiętając pechowy remis z jesieni chcieliśmy pokazać że to tylko przypadek był i dzisiaj odskoczymy rywalom. Początek meczu był bardzo słaby, po 34 minutach przegrywaliśmy 2:0, dodatkowo urazów nabawili się Konieczny i Grzeszczak, czołowi napastnicy. Po przerwie na boisku zameldował się Boruc zmieniając Grzeszczaka. Szybko strzelona bramka kontaktowa Cynowskiego dodała nam sił. W 57 minucie do remisu doprowadza nowa twarz w zespole- Golebiowski. Do końca meczu przeważaliśmy lecz nie udało się zmienić wyniku. Styl może nie imponujący ale trener podkreślał wczoraj że potrzeba 1-2 meczy do odbicia się i odpowiedniej regeneracji. Jutro przeciwnik który zamyka tabelę Orły Otwocka.