4.252x Przeczytana 16x Subskrypcja Wydanie 18/24 05.05.2024 Galaktyczni Zarejestruj się teraz!

Na półmetku rozgrywek! Napisano dnia:22.03.2020 18:35

W dobrym stylu Galaktyczni zakończyli rundę jesienną w "B" klasie, odprawili z kwitkiem MKS Iskrę Pszczyna 2:0 i utrzymali pozycję wicelidera rozgrywek, będąc gorsi o zaledwie bramkę w bilansie. Bramki zdobywali Lagle i Konieczny. Od razu po meczu zawodnicy będąc spakowani już wcześniej, wyruszyli na pierwszy obóz przygotowawczy do Łodzi. Jutro z samego rana do drużyny dołączy Ignacy Golebiowski, który wczoraj podpisał kontrakt z Galaktycznymi. Ważną informacją, którą dzisiaj w wywiadzie przyznał prezes, jest dołączenie nowego członka do sztabu szkoleniowego, lecz nie zdradził nic więcej. Rozgrywki wznawiamy dopiero 26 marca, dzień wcześniej zawodnicy wrócą do domów. Zależy nam na tym by wygrać tą ligę, po połowie sezonu możemy typować że to głównym naszym rywalem będzie Iskra Szymankowo, z którą zagramy pierwszy mecz po przerwie. Raport z pierwszego dnia obozu już jutro.