4.226x Przeczytana 16x Subskrypcja Wydanie 17/24 27.04.2024 Galaktyczni Zarejestruj się teraz!

Remis w hicie, bramki Koniecznego i Królika! Napisano dnia:16.03.2020 19:14

Meczem z Iskrą Szymankowo zainaugurowaliśmy sezon "B" klasy kujawsko-pomorskiej grupy 2. Od początku zaczęliśmy mecz grając swój styl, gdzie przeciwnik skupiał się na grze z kontry i niewiele z tego wychodziło. W 24 minucie piłkę w środku pola przejął Konieczny, który wczoraj został zawodnikiem Galaktycznych, i strzałem pod poprzeczkę dał nam prowadzenie. Do przerwy gra bardzo wyrównana, oczekiwaliśmy równie ciekawego spotkania w drugiej połowie. Jak się później okazało była jeszcze ciekawsza, w 50 minucie prowadziliśmy 2:0 po bramce Królika! Zdesperowani gospodarze rzucili wszystkie siły do ataku, poskutkowało to bramką kontaktową na 2:1 w 69 minucie. Dokładnie 8 minut później doprowadzili do remisu. Mecz z przebiegu był bardzo ciekawy, ciągle pracujemy nad poszczególnymi elementami, które mogą zaważyć losy meczu. Tak jak dzisiaj prowadziliśmy a ostatecznie musieliśmy podzielić się punktami. Jutro czeka nas mecz z Orłami Otwocka, które zaczęły sezon od wysokiej porażki 6:3.