4.179x Przeczytana 16x Subskrypcja Wydanie 13/24 29.03.2024 Galaktyczni Zarejestruj się teraz!

Remis w hicie, bramki Koniecznego i Królika!

Meczem z Iskrą Szymankowo zainaugurowaliśmy sezon "B" klasy kujawsko-pomorskiej grupy 2. Od początku zaczęliśmy mecz grając swój styl, gdzie przeciwnik skupiał się na grze z kontry i niewiele z tego wychodziło. W 24 minucie piłkę w środku pola przejął Konieczny, który wczoraj został zawodnikiem Galaktycznych, i strzałem pod poprzeczkę dał nam prowadzenie. Do przerwy gra bardzo wyrównana, oczekiwaliśmy równie ciekawego spotkania w drugiej połowie. Jak się później okazało była jeszcze ciekawsza, w 50 minucie prowadziliśmy 2:0 po bramce Królika! Zdesperowani gospodarze rzucili wszystkie siły do ataku, poskutkowało to bramką kontaktową na 2:1 w 69 minucie. Dokładnie 8 minut później doprowadzili do remisu. Mecz z przebiegu był bardzo ciekawy, ciągle pracujemy nad poszczególnymi elementami, które mogą zaważyć losy meczu. Tak jak dzisiaj prowadziliśmy a ostatecznie musieliśmy podzielić się punktami. Jutro czeka nas mecz z Orłami Otwocka, które zaczęły sezon od wysokiej porażki 6:3.
Do artykułu

Konieczny piłkarzem Galaktycznych!

Jak informowaliśmy wczoraj, pracujemy nad nowymi transferami do klubu. Pierwszym ligowym wzmocnieniem kadry został Witold Konieczny, który jeszcze wczoraj był piłkarzem Huraganu Jezioro, późnym popołudniem przyjechał na testy medyczne, po których podpisał umowę z Galaktycznymi na 3 sezony. Jest to 20 letni napastnik, w Huraganie miał rolę zmiennika na boiskach "A" klasy. Najprawdopodobniej jest to jedyne wzmocnienie przed sezonowe, gdyż jutro udajemy się na inaugurację ligi do Iskry Szymankowo. Z całą pewnością nie jest to jedyny transfer w tym sezonie, będziemy szukać jak najlepszych rozwiązań by osiągnąć wyznaczony cel. Ponadto do pierwszej drużyny regularnie wstępują wyróżniający się juniorzy, którzy ciągle trenując z zespołem seniorów, napawają optymizmem na przyszłość.
Do artykułu

Liga przydzielona!

Z samego rana dostaliśmy informacje o przydziale do ligi Kujawsko-Pomorskiej 2. Patrząc na siłę poszczególnych drużyn można wnioskować że będzie to bardzo wyrównana liga. Nasza ekipa intensywnie przygotowuje się do pierwszego meczu. Sztab szkoleniowy analizuje różne formacje, testuje różnych zawodników. Prezes szuka również wzmocnień na kilka pozycji, jednak nie zdradza na jakie. Celem z pewnością będzie awans do A klasy, oraz szybka rozbudowa stadionu.