1.311x Przeczytana 1x Subskrypcja Wydanie 20/24 18.05.2024 Wyspiarska Trybuna Sporto... Zarejestruj się teraz!

Dwa mecze na wyjeździe. Napisano dnia:21.09.2018 18:35

Tak jak w tytule. Dziś opiszemy dwa mecze wyjazdowe naszej drużyny.
Pierwszy to mecz towarzyski Sun Antoniow, który był sprawdzianem rezerwowych zawodników przed meczem ligowym. Sprawdzian wypadł słabo. Nasza drużyna Death Star ponownie nieznacznie przegrała 0:1. Bramkę na wagę zwycięstwa w 19 minucie strzelił Gorczyca. Po stracie bramki trener wprowadził podstawowych graczy i zrobił drobną korektę w ustawieniu. Efekt było widać, nasi piłkarze przeważali, stwarzali sytuacje, ale nie potrafili ich wykorzystać. Nie wróżyło to najlepiej przed spotkaniem ligowym. Mecz towarzyski przegrany.

Drugi wyjazdowy mecz, który chciałbym przedstawić to już spotkanie ligowe. Po pierwszym słabym i przegranym meczu na własnym stadionie, na ten drugi piłkarze dobrze się zmotywowali. Obiecali kibicom, że przywiozą trzy punkty. Przeciwnikiem naszej ekipy byli piłkarze FC Equ, którzy zajmowali po pierwszej kolejce ostatnie miejsce w tabeli. Energia i wola walki była widoczna w naszej kadrze od pierwszego gwizdka. W 8 minucie spotkania za faul na Króliku Bukowski zobaczył żółty kartonik. Od tego czasu nasz zawodnik musiał już uważać. Akcja przenosiła się to z jednej połowy na drugą. Obaj bramkarze musieli prezentować widowiskowe parady. Do przerwy wynik bezbramkowy. Po zmianie stron Death Star ruszyła do natarcia. Zaczęła się zarysowywać przewaga wyspiarzy i w 61 minucie udokumentowana została ona bramką na 0:1. Radość z pierwszej strzelonej bramki w lidze była ogromna. Rozluźnienie zakradło się w drużynę gości, co skrupulatnie wykorzystali gospodarze i wyrównali w 74 minucie. Strzelcem bramki był Kania . W międzyczasie też żółtą kartkę zarobił Erelt z drużyny Death Star. Bramka gospodarzy podziałała jak płachta na byka na piłkarzy przyjezdnych. 81 minuta Bien i 83 minuta ponownie Chwalczuk i 1:3 dla "Gwiazdy". Wynik już do ostatniego gwizdka nie uległ zmianie. Death Star odniosła pierwsze zwycięstwo w lidze i awansowała na czwarte miejsce w tabeli. Z optymizmem wypatrujemy kolejnego spotkania.