1.311x Przeczytana 1x Subskrypcja Wydanie 20/24 18.05.2024 Wyspiarska Trybuna Sporto... Zarejestruj się teraz!

Inauguracja sezonu i pozostałe wieści. Napisano dnia:20.09.2018 18:11

Dzisiejszego dnia trochę się działo w związku z naszą drużyną Death Star. Rano została oddana kolejna trybuna na stadionie. GK Grupy Lotos SA zdążyła zakończyć prace konstrukcyjne przed dzisiejszym meczem ligowym.
Jednak nim napiszemy jak udała się inauguracja ligi, wcześniej opiszemy mecz towarzyski, który został rozegrany na wyjeździe z [b]Sun Antoniow[/b]. Na to spotkanie przybyło 2888 kibiców i muszę przyznać, że fani Death Star byli bardziej szczęśliwi po tym spotkaniu. Nasza drużyna pokonała gospodarzy w stsunku 3 : 1. Bramki dla naszej ekipy strzelili 33 minuta Bukowski, 38 Aleksandrowicz, 68 Cieza Rodríguez, dla Sun Antoniow w 40 minucie Harasimowicz. Po tym spotkaniu kibice byli pełni nadziei przed meczem ligowym.
Pierwszy gwizdek rozbrzmiał punktualnie o godzinie 17:00. Choć pogoda nie sprzyjała na sportowe zmagania, to sympatyków na trybunach ustawiło się 1758. Drużyna gości czyli Bykolski w 9 minucie przechwyciła piłkę na naszej połowie, podanie do Iwińskiego, który to pięknym strzałem pokonał naszego bramkarza. 1 do zera dla gości. Od tego momentu gospodarze rzucili się do zmasowanych ataków na przyjezdnych. Atakowali to prawą to lewą stroną i środkiem. Jednak obrona Bykolski była niczym Częstochowa w czasie Potopu szwedzkiego.
Inauguracja ligi w deszczowej pogodzie nie była udana. Nasi przegrali 0:1 i teraz przyjdzie nam tylko trzymać kciuki za kolejne spotkanie, które będzie rozegrane na wyjeździe z FC Equ.

Na zakończenie wiadomość nie związana z piłką nożną, a z koszykówką. Dwayne Wade podpisał kontrakt na jeszcze jeden sezon z MIAMI HEAT.