1.311x Przeczytana 1x Subskrypcja Wydanie 20/24 18.05.2024 Wyspiarska Trybuna Sporto... Zarejestruj się teraz!

Nowa tablica na stadionie i porażka w meczu towarzyskim. Napisano dnia:18.09.2018 21:52

Dzisiejszego dnia oddana do użytku została na naszym stadionie nowiutka tablica wyników. Firma GK Grupy Lotos SA wywiązała się z kontraktu i zdążyła przed meczem towarzyskim zakończyć prace.
Po południu o godzinie 15:00 rozpoczęło się towarzyskie spotkanie pomiędzy naszym zespołem Death Star, a drużyną gości Pustynne Jastrzębie. Na trybunach pomimo nie najlepszej pogody stawiło się prawie 1300 kibiców, którzy wierzyli w pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie drużyny gospodarzy.
Początek meczu to wielkie zaskoczenie. Zmasowane ataki gości od pierwszego gwizdka i w 14 minucie padła pierwsza bramka. Strzelcem napastnik drużyny Jastrzębi Kubanek. Nim drużyna gospodarzy mogła dojść do siebie po takim początku, goście nie zwalniali tępa i szli za ciosem. 22 minuta i ponownie Kubanek wykorzystuje niefrasobliwość obrońców i pokonuje bramkarza Death Star. Na nowej tablicy wyników 0 :2 dla gości. Do przerwy już więcej nic się nie zmieniło.
Po zmianie stron gospodarze rzucili się do odrabiania strat. Jednak ataki były chaotyczne i mało dokładne. Gdy już kibice zaczęli opuszczać trybuny, w doliczonym czasie Aleksandrowicz strzela bramkę honorową dla gospodarzy na otarcie łez.
Tak więc pierwszy mecz na naszym stadionie i pierwsza porażka.
I wiadomość z ostatniej chwili. Włodarze ligi dokonali już losowania i mamy przydzieloną ligę. Start rozgrywek 20.09. o godzinie 17:00 na naszym stadionie i miejmy nadzieję, że tym razem mecz będzie wygrany.