1.311x Przeczytana 1x Subskrypcja Wydanie 20/24 18.05.2024 Wyspiarska Trybuna Sporto... Zarejestruj się teraz!

Pierwszy mecz towarzyski za nami. Napisano dnia:17.09.2018 18:37

Dziś nasza drużyna wybrała się do Poznania na mecz z tamtejszym Bayernem. Choć pogoda deszczowa to 1000 sympatyków piłki kopanej stanęło na trybunach by dopingować zawodników. Początek był niemrawy, pewnie za sprawą panującej aury. Dużo niedokładności i przypadkowości. Pod koniec pierwszej połowy, po błędzie obrońców naszej drużyny Godlewski z drużyny Bayernu strzela bramkę w 43 minucie. Wynik 1:0 do przerwy dla gospodarzy.
Po zmianie stron do ataku ruszyła ekipa Death Star. Po dość długim oblężeniu bramki przeciwnika w 75 minucie Duszyński wyrównał na 1:1.
Niestety, po tej bramce jakby obie drużyny straciły wolę walki i tylko patrzyły na sędziego by zakończył spotkanie. Tak więc pierwszy mecz towarzyski zakończony wynikiem 1:1. Miejmy nadzieję, że kolejne będą bardziej udane.
Klub nadal czeka, aż władze ligi ogłoszą początek rozgrywek.