1.190x Przeczytana 15x Subskrypcja Wydanie 18/24 01.05.2024 F.C. Warriors Cracow Zarejestruj się teraz!

Wojownicy po pierwszym sezonie!

Witamy ponownie czytelników❗

Debiutancki sezon naszej drużyny z dniem 03.06 został zakończony. Runda rewanżowa w wykonaniu naszego zespołu była po prostu świetna! Na 7 rozegranych zawodów Wojownicy zgarnęli komplet punktów [21] z bilansem bramkowym 48-11. Nasza drużyna zapewniła sobie awans do "Serie-A" już kilka kolejek przed końcem. Ostatecznie zmagania w Klasa B Podkarpackie 1 kończymy na drugim miejscu ze stratą tylko 1 pkt do The Famous, których co prawda pokonaliśmy na własnym obiekcie 5-2 w rundzie rewanżowej lecz to nie wystarczyło, żeby dogonić rywali w walce o mistrzostwo B-klasy.
★Gratulujemy Menadżerowi The Fame oraz zawodnikom "sławnych" pierwszego miejsca❗
★Trzecie miejsce zajmuje natomiast nasz zaprzyjaźniony klub FC Belzacka II któremu serdecznie gratulujemy miejsca na podium i życzymy osiągnięcia celów postawionych przez Karmat77
★Czwartym zespołem okazał się być stelmet Falubaz Zielona Gora. Swoją determinacją "rzutem na taśmę" dzięki korzystnym wynikom pozostałych spotkań w ostatniej kolejce pozostali w TOP4, gratulujemy awansu❗

BTW: Jeżeli podobał ci się artykuł, oceń, skomentuj & zostaw suba, żeby dostawać powiadomienia o nowych gazetach❗

Tak prezentowała się tabela po ostatniej kolejce [03.06.2023]⤵

WE ARE WARRIORS!

Do artykułu

Wojownicy na półmetku rozgrywek

Witamy serdecznie czytelników!

Połowa spotkań już za nami, z kompletem 7 wyników spotkań z dorobkiem 15 pkt Wojownicy okupują drugie miejsce. Na 3 miejscu znajduję się zaprzyjaźniony klub FC Belzacka II z tą samą liczbą "oczek" ale gorszym bilansem bramkowym.

7 kolejka. Wojownicy vs. stelmet Falubaz Zielona Gora 6 : 1

Pomimo słabego początku nasza drużyna się otrząsnęła i podtrzymuję serię 4 zwycięstw z rzędu. Bilans naszej drużyny jest co prawda bardzo korzystny [36:15] co daje średnią 5 strzelonych bramek na mecz, ale również ponad 2 gole stracone... Dalej jest dużo do poprawy. Tracimy za dużo bramek zwłaszcza w końcowych minutach spotkań, wiadomo, że w piłce ważne jest, żeby strzelić o jednego gola więcej niż rywal. Niemniej jednak jest nad czym pracować, upragniony awans do Serie-A ;) jest w zasięgu ręki!

Do artykułu

Wojownicy już po debiucie!

Miło nam powitać czytelników!

Na krótkim wstępie chcielibyśmy serdecznie przywitać się ponownie po wieloletniej przerwie!
F.C. Warriors Cracow jeszcze nikomu szerzej nie znani "Wojownicy" zadebiutowali w lidzę i... doznali porażki w wyjazdowym meczu z zespołem "Sławnych" czyli The Famous który w teorii jest niżej notowany niż nasz klub.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy ,którzy w 20 i 27 minucie po składnych akcjach wbili nam dwie bramki. Nasz zespół odpowiedział trafieniem jeszcze przed przerwą i złapał kontakt. W przerwie padło kilka gorzkich słów ale każdy z zawodników ,zmotywowany i z uniesioną głową wyszedł na drugą połowę. Początek drugiej części spotkania wydawał się obiecujący ale świetnie dysponowany był bramkarz gospodarzy w tym dniu. W 57 minucie nasz zespół stworzył kolejną dobrą okazję ale w ostatnim momencie obrońca "Sławnych" odebrał piłkę i posłał "lagę" która trafiła do zawodnika gospodarzy. Piłkarz The Famous jeszcze po drodze wygrał pojedynek 1v1 i mocnym strzałem podwyższył prowadzenie gospodarzy na 3-1. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedz z naszej strony gdyż w 65 minucie po szybkim przechwycie i dośrodkowaniu w pole karne nasz boczny obrońca zamknął akcję i złapaliśmy ponownie kontakt 3-2. Ostatnie 20 minut spotkania było chaotyczne ale "Wojownicy" w 90 minucie powinni doprowadzić do wyrównania ,gdyż nasz napastnik dostał futbolówkę na 12 metrze bez krycia i... Niestety posłał ją szybkim strzałem ze "szpica" prosto w bramkarza...

Niestety pozostał duży niedosyt ale to dopiero pierwsze spotkanie i cel który został założony przez zarząd ,czyli awans do "Serie-A" ,popularnej A-Klasy ;-) jest spokojnie do zrealizowania. Teraz natomiast czeka nas ciężkie spotkanie z kandydatem do awansu AgrykaTeam i miejmy nadzieję ,że nasza drużyna pokaże się z lepszej strony na własnym stadionie.

Bramki: 1:0 Borkowski (20') | 2:0Kochanowski (27') | 2:1 Baran (39') | 3:1 Bartnicki (57') | 3:2 Kao (65')
Relacja z meczu: "90+2 The Famous udaje się o włos zwyciężyć z F.C. Warriors Cracow wynikiem 3:2."
FREKWENCJA: 629

Edit: F.C. Warriors Cracow vs AgrykaTeam 7:3! Ciąg dalszy w następnym artykule na który serdecznie zapraszamy!
PS: Komentujcie czy artykuł się podobał ewentualne uwagi etc smiało! Pozdrawiam miłego dnia :)