1.214x Przeczytana 15x Subskrypcja Wydanie 21/24 21.05.2024 F.C. Warriors Cracow Zarejestruj się teraz!

Wojownicy na półmetku rozgrywek Napisano dnia:24.05.2023 23:55

Witamy serdecznie czytelników!

Połowa spotkań już za nami, z kompletem 7 wyników spotkań z dorobkiem 15 pkt Wojownicy okupują drugie miejsce. Na 3 miejscu znajduję się zaprzyjaźniony klub FC Belzacka II z tą samą liczbą "oczek" ale gorszym bilansem bramkowym.

7 kolejka. Wojownicy vs. stelmet Falubaz Zielona Gora 6 : 1

Pomimo słabego początku nasza drużyna się otrząsnęła i podtrzymuję serię 4 zwycięstw z rzędu. Bilans naszej drużyny jest co prawda bardzo korzystny [36:15] co daje średnią 5 strzelonych bramek na mecz, ale również ponad 2 gole stracone... Dalej jest dużo do poprawy. Tracimy za dużo bramek zwłaszcza w końcowych minutach spotkań, wiadomo, że w piłce ważne jest, żeby strzelić o jednego gola więcej niż rywal. Niemniej jednak jest nad czym pracować, upragniony awans do Serie-A ;) jest w zasięgu ręki!