1.294x Przeczytana 1x Subskrypcja Wydanie 18/24 04.05.2024 Wyspiarska Trybuna Sporto... Zarejestruj się teraz!

Dwie kolejki do końca rozgrywek. Napisano dnia:04.10.2018 20:34

Nadal jest teoretyczne nie awansowanie w tym sezonie.

Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki. Na papierze jest jeszcze taka opcja, że nasza drużyna nie awansuje do wyższej ligi. Mamy 6 punktów przewagi nad piątą drużyną w tabeli. No ale nie wybiegajmy w przyszłość co też może się stać. W ostatnich dwóch meczach ligowych wywalczyliśmy 3 punkty. Wczoraj na własnym stadionie niestety przegraliśmy z drużyną SV PINNOW 90 1 : 0. Jak by był remis w tamtym spotkaniu, awans byłby juz w kieszeni.
Dzisiaj nasza drużyna grała na wyjeździe i pewnie pokonaliśmy FC KRZYZ 2 : 0. Strzelcami byli Robert Czaja 32 minuta, a po zmianie stron Andrews Erlet 54 minuta. Dla Roberta to była już trzecia bramka zdobyta w tym sezonie, a dla Erleta debiut.

I jak to w zwyczaju, wiadomości z za oceanu ;)

New York Knicks 107 : 102 Brooklyn Nets

Chicago Bulls 82 : 116 Milwaukee Bucks

Detroit Pistons 97 : 91 Oklahoma City Thunder

New Zealand Breakers 86 : 91 Phoenix Suns

Minesota Timberwolves 101 : 128 LA Clippers (Warto dodać, że w LA Clippers mamy naszego Marcina Gotata.