1.340x Przeczytana 1x Subskrypcja Wydanie 20/24 19.05.2024 Świętochłowicka piłka Zarejestruj się teraz!

10 kolejka osiem bramek w Gdańsku Napisano dnia:30.12.2020 20:41

Trzy punkty jadą do Świętochłowic po wygranej 2:6 z drużyną Fc Kępa.

MKS Rawa Świętochłowice szybko zdobywa pierwszą bramkę po indywidualnej akcji Lubelskiego już w czwartej minucie.
Lubelski w 18 minucie dorzuca drugą bramkę po akcji sam na sam z bramkarzem.
22 minuta rzut wolny dla zespołu Fc Kępa. Do piłki tuż za polem karnym podchodzi Andrzejewski. Galuszko zaskoczony tym mocnym i dokładnym strzałem. Fc Kępa odrabia straty prowadzimy 1:2
25 minuta Gajos podaje górą do Banasia. Banaś wyskakuje do piłki i goooollll! Prowadzimy znowu dwoma bramkami.
Banaś dorzuca kolejną bramkę w 32 minucie. Banaś zagrał bardzo dobry mecz bo po przerwie w 57 minucie zalicza również asystę. Wrzutka w pole karne, Knapik dopada do piłki jako pierwszy i pewnie wykorzystuje sytuację.
Mimo wysokiego prowadzenia 1:5 Kokk również wpisuje się na listę strzelców.
Fc Kępa odpowiada jeszcze jednym trafieniem w 73 minucie po strzale Górskiego.

Mecz w Gdańsku z trybun oglądało 1282 kibiców. Po tym spotkaniu zajmujemy dalej drugie miejsce w tabeli.