1.339x Przeczytana 1x Subskrypcja Wydanie 20/24 19.05.2024 Świętochłowicka piłka Zarejestruj się teraz!

Remis w 8 kolejce Napisano dnia:28.12.2020 08:47

1328 fanów mimo zachmurzonego nieba przybyło na stadion przy Piłkarskiej 28 aby oglądać to spotkanie. Nadzieje mieliśmy na zwycięstwo jednak to goście nadawali tempo temu meczu.

W 21 minucie Jakubiak w obrębie pola karnego fauluje zawodnika Borev i sędzia tego spotkania wyciąga żółtą kartkę i przyznaje rzut karny dla zespołu z Warszawy. Do piłki na 11 metrze podchodzi Conko i pewnie zmylił bramkarza naszej drużyny strzelając w przeciwny róg bramki niż rzuca się Hubert Galuszko.
Wynik do przerwy 0:1

51 minuta spotkania Jakubiak otrzymuje drugą żółtą kartkę i niestety gramy w dziesiątkę.

Mimo gry w osłabieniu nie tracimy nadziei i w 71 minucie rzut wolny z około 30 metrów wykonuje Lubelski. Pewny strzał na bramkę i remisujemy 1:1

Jednak długo nie cieszymy się z remisu bo w 75 minucie po pięknej indywidualnej akcji Grzesiak pakuje piłkę do naszej siatki i wynik znowu na naszą niekorzyść.

83 minuta rzut wolny z okolicy 30 metrów do piłki podchodzi Lubelski. Tym razem nie zdecydował się na strzał. Piękna wrzutka do Gajosa, Gajos pewnym strzałem ratuje wynik meczu.

Przypomnijmy że w pierwszej kolejce w Warszawie również MKS Rawa Świętochłowice i Fc barcaaa musiały podzielić się punktami. Tam również padł wynik 2:2