1.339x Przeczytana 1x Subskrypcja Wydanie 20/24 19.05.2024 Świętochłowicka piłka Zarejestruj się teraz!

4 kolejka mecz kończymy w dziewiątkę Napisano dnia:21.12.2020 01:22

Na stadionie Hugo Arena w Białymstoku w ramach 4 kolejki klasy B rozgrywamy spotkanie z drużyną Rokietnica Stare Wnory. Trzy punkty jadą do Świętochłowic po wygranej 1:4.

Pewnie zdobywamy dwie bramki w 22 i 23 minucie po strzałach Janasa i Bońka. Janas w 39 minucie pakuje piłkę do siatki i do przerwy prowadzimy już 0:3.
Na przerwę schodzimy na pewno w lepszych nastrojach niż jedenastka Rokietnicy.

W 60 minucie spotkania zadajemy sobie pytanie po co tak ostro skoro prowadzimy? Ciok Artur fauluje zawodnika gospodarzy i sędzia pokazuje mu czerwoną kartkę. Gramy w dziesięciu.
Sędzia tego meczu nawet nie zdążył schować tej czerwonej kartki bo minutę później do szatni po brutalnym faulu schodzi Grabowski Patryk. Gramy w 9.

W 61 minucie tracimy bramkę z rzutu wolnego po strzale Czajkowskiego.

Mimo że gramy w osłabieniu w 77 minucie Knapik dorzuca kolejną bramkę i wygrywamy to spotkanie.
Po 4 kolejce zajmujemy drugie miejsce w tabeli.