283x przeczytana 1x Subskrypcja Wydanie 29/19 21.07.2019 Wyspiarska Trybuna Sporto... Zarejestruj się teraz!

Profil Death Star

 • Menadżer: Gabriel Darth
 • Płeć: Mężczyzna
 • Wiek:70
 • Założony: Dnia 16.09.2018
 • Miasto:Swinoujscie
 • Siła drużyny: 770

  Tabela ligi

  Dla tej ligi nie ma żadnej tabeli

  Ostatni artykuł do gazety

  Sezon rozpoczęty.
  Ruszyły rozgrywki A Klasy Wielkopolska 10.


  Tak, emocje rozpoczęły się na nowo. Na wyższym poziomie rozgrywek co prawda to i liczymy na większą dawkę emocji i dramaturgii. Nasza drużyna Death Star rozpoczęła rozgrywki nie najlepiej, ale też nie najgorzej. Naszym przeciwnikiem była drużyna Zwroty FC. Byłem na tym spotkaniu i widziałem, ze to nasza drużyna była w przewadze. Atakowała od pierwszej do ostatniej minuty. Nawet padła bramka, ale sędzia jej nie uznał bo niby Mariusz Lachowski przy strzale głową podpierał się ręką na ramieniu obrońcy. Oglądałem powtórkę chyba ze dwadzieścia razy i nic takiego nie widziałem. No ale czasu się nie cofnie. Mecz zakończył się wynikiem nierozstrzygniętym, gdyż bramek nie było. Odnotować tylko trzeba, że w kartkach też był remis. Po jednej żółtej na drużynę.
  Choć pogoda wietrzna to na trybunach stawiło się 8825 sympatyków piłki. Oby frekwencja na kolejnych spotkaniach była lepsza i by lepsze były wyniki naszych piłkarzy.

  Hej, hej tu NBA.


  Zeszłej nocy odbyło się 8 spotkani przedsezonowych za oceanem. Jednak dla mnie najważniejszym meczem było spotkanie Miami Heat konta New Orleans Pelicans. Wygrała drużyna z Florydy 140 do 128. Oby taka forma trwała jak najdłużej.
  Czytaj gazetę klubową

  Klub

  DEATH STAR


  Trochę czasu zajęło włodarzom kluby podjęcie decyzji czy wystartować w rozgrywkach ligowych, czy też odpuścić tą dyscyplinę. Jednak sentyment zwyciężył i dnia 16.XI.2018r. zapadła decyzja o przystąpieniu do rozgrywek. Odpowiednie pisma zostały wysłane tam gdzie trzeba i "wyspiarze" czyli Death Star zgłosił chęć udziału w zmaganiach.
  Na przydział ligi czekaliśmy 3 dni. Inauguracja sezonu nastąpiła 20.IX.2018r. Teraz czekamy na rezultaty.