Stało się! Głośny transfer zimowego okna transferowego doszedł do skutku. Michel Kayser (Ø370) po licznych spekulacjach oficjalnie został nowym piłkarzem Czarnobyl Zdrój. Podpisze z klubem najprawdopodobniej trzyletni kontrakt, jak tylko przejdzie testy medyczne.
Tylko wynik testów medycznych dzieli PP Michel'a Kayser'a od założenia koszulki Czarnobyl Zdrój, co jest formalnością. Transfer można uznać w praktyce za dokonany. 20 letni Holender trafi do 2 ligi za 16 mln euro. Jak informowały media, podpisze trzyletni kontrakt.
Będziemy bacznie przyglądać się karierze młodego pomocnika.
