BVB 09 Marzahn
    35 : 16 21

Ostatni artykuł do gazety

BG Wygrywa z Pogonią Po Wsi
    Gracze BG Dominacja wraz ze sztabem szkoleniowym wyruszyli dziś do Pogoni po Wsi na jeden z ostatnich meczy tego sezonu.
    Walka toczyła się o I miejsce w Tabeli Ligi Okręgowej woj. Lubuskiego.

13028 wiernych fanów oglądało spotkanie na Wisa Arena w miejscowości Wsi w okolicach Rzeszowa. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1 co tylko potwierdziło wielkie emocje w późniejszych minutach tego meczu. W 53 min. Lewczuk podwyższył wynik na 2:1 dla Pogoni. Do 79 min. nie zanosiło się na zmiany, ale dzięki precyzyjnemu strzałowi Roberta Bacy doprowadziliśmy do wyrównania. Piłka była dalej grze, a wśród gospodarzy było widać zmęczenie w 84zaskakująca akcja Czyżyńskiego i Jędrzejewskiego zakończyła się sukcesem i objęliśmy prowadzenie. W 91 minucie doszło do sytuacji podbramkowej gdzie Kwieciński faulował tuż przed polem karnym co zakończyło się rzutem wolnym i żółtym kartonikiem dla tego zawodnika. Fatalnie wykonany rzut wolny i mamy to proszę Państwa!

BG zdobywa 3 pkt posiadając komplet punktów 18 kolejki ligi okręgowej. Wielkie zwycięstwo początkującego klubu może być zwiastunem wielkich sukcesów. Póki co gracze wrócili szczęśliwi Polskimi liniami kolejowymi PKP tylko z 20min opóźnieniem. Dziś jest czas na świętowanie, ale już jutro kolejny mecz przeciwko BLacK Sea UnıTeD.