2.053x przeczytana 21x Subskrypcja Wydanie 42/19 18.10.2019 Łęg News BTF Zarejestruj się teraz!

Profil Łęg Łowce

Niemczyc
 • Menadżer: Niemczyc
 • Płeć: Mężczyzna
 • Wiek:24
 • Założony: Dnia 14.09.2018
 • Miasto:Rzeszów
 • Siła drużyny: 8.755

  Ekstraklasa 7

  1
  Logo klubu w profilu klubu
  Tottenham Hotspur 1882 FC
  15 : 3 15
  2
  Logo klubu w profilu klubu
  Łęg Łowce
  11 : 2 12
  3
  Logo klubu w profilu klubu
  Black Devils
  10 : 4 12
  4
  Logo klubu w profilu klubu
  Kolonia City
  9 : 5 9
  5
  Logo klubu w profilu klubu
  MKS Pęcław
  7 : 6 8

  Ostatni artykuł do gazety

  Turniej BTF vs Serwer
  Witam Serdecznie!

  Dnia 12 października zakończył się III Turniej Stowarzyszenie BTF vs Reprezentacja Serwera, który zgromadził 32 uczestników (16 z BTF oraz 16 z Serwera) i był podzielony na 3 fazy: (4 ćwierćfinały, 2 półfinały i finał). Turniej ten zakończył się minimalnym, a zarazem pierwszym zwycięstwem Reprezentacji Serwera po niezwykle zaciętej walce wynikiem 278 do 275 pkt, a cały turniej indywidualnie po raz pierwszy wygrał reprezentant BTF Tuciak.

  A teraz czas na przebieg turnieju:

  Ćwierćfinały:
  Grupa A:

  W tej grupie głównym faworytem do awansu był gracz thorgall, który nie zawiódł oczekiwań i pewnie awansował z 1 miejsca. O kolejne trzy miejsca dające awans do półfinałów walczyły cztery drużyny. Walka trwała aż do ostatniej kolejki , a zwycięsko z niej wyszły drużyny takie jak Gladiatorzy Z Miasta Noży, ŚwidDług oraz FC Buhaje, drużyna FC Masters Gliwice musiała pogodzić się z 5 miejscem. Drużyny takie jak Unia Niećkowo, Real&Biedronka oraz FC Bartodzieje dzielnie walczyły zdobywając jakieś punkty lecz nie nawiązały one walki o awans.

  Grupa B:
  Tutaj bez wątpienia było dwóch faworytów do awansu, a były to drużyny FC RYBNIK FULL oraz Łęg Łowce, które również nie zawiodły i pewnie awansowały z 1 i 2 miejsca w grupie. O pozostałe dwa miejsca powalczyły trzy drużyny, 9kompania, BuenoSAmarenoS oraz Victoria Pomorzowice, a awans po zaciętej walce do końca uzyskały dwa pierwsze zespoły. Dużym zaskoczeniem w tej grupie był słaby wynik La Masi Barcelony, która zajęła zaledwie 6 miejsce. Drużyny takie jak KKS Kolejowy (zwycięzca turnieju BTF w parach) oraz Legia – 1916, który zagrał juniorskim składem tak jak La Masia nie nawiązały walki o awans.

  Grupa C:
  Pretendentami do zwycięstwa w tej grupie byli Celtic Glasgow, Twister oraz Black Devils. Ta trójka zdawała się być pewniakiem do awansu. Początek turnieju wskazał jednak, że drużyna Black Devils z 10 bramkami straconymi bez choćby jednej zdobytej nie będzie się liczyła w walce nawet o awans, a co dopiero o zwycięstwo. Celtic oraz Twister nie zawiedli oczekiwań i pewnie zajęli 1 oraz 2 miejsce w grupie. Bardzo dobrze poradziła sobie również drużyna Cargovia Kargowa, która zajęła 3 miejsce, a na kolejkę przed końcem rozgrywek strącili oni zespół LKS Czaszyn ze strefy awansu, który ostatecznie zajął 5 miejsce. Ostatnim zespołem, który uzyskał awans był Chelsea KnoFC, który pomimo wielu remisów zajął ostatecznie 4 miejsce. Wielkim zaskoczeniem tej grupy była walka o awans drużyny FC Kiedyś to było, który na krok nie odstępował strefy awansu, lecz końcówka turnieju w wykonaniu tego zespołu nie była dobra i dała im tylko 6 miejsce. Drużyna KGB podobnie jak Black Devils nie włączyła się do walki o awans.

  Grupa D:
  W tej grupie podobnie jak w grupie C pretendentów do zwycięstwa było trzech, La Fiorita, Tuciak United Team oraz Internazionale Wodzisław Śląski. Żaden z tych faworytów nie zawiódł i cała trójka pewnie awansowała do półfinałów zajmując miejsca 1-3. Czwarte miejsce przypadło drużynie Huraganu Humniska, która po wspaniałej końcówce tak samo jak powyższa trójka pewnie wywalczyła awans. Warto też wspomnieć o Orłach z Elbląga, którzy mimo nieco słabszego składu dzielnie stawiali opór silniejszym i próbowali wywalczyć awans, ale ostatecznie zajęli 5 miejsce. Drużyna KS Kretovia mimo wywalczenia kilku punktów oraz zespoły KKsStartPruszcz i Fopa i Nietakt nie zdołały włączyć się do walki o awans.


  Półfinał 1:
  W pierwszym półfinale wydawało się, że jest trzech murowanych pewniaków do awansu, a były to drużyny Celtic Glasgow, Internazionale Wodzisław Śląski oraz FC RYBNIK FULL lecz jak to nasze FC lubi zaskakiwać. Dwie pierwsze wymienione drużyny zgodnie z oczekiwaniami już wcześniej zapewniły sobie awans do finału po bardzo dobrej grze. Walkę o ostatnie dwa miejsca premiowane awansem stoczyło cztery drużyny, ŚwidDług, Gladiatorzy z Miasta Noży, wcześniej wspomniany FC RYBNIK FULL oraz Cargovia Kargowa. Najszybciej awans zapewniła sobie drużyna ŚwidDług, bo już w przedostatniej kolejce pokonując Cargovie aż 4 do 1. W ostatniej kolejce w bezpośrednim pojedynku o awans mecz stoczyli Gladiatorzy z Cargovią, z którego zwycięsko wyszli Gladiatorzy wygrywając minimalnie 1 do 0 obsadzając zatem ostatnie czwarte miejsce premiowane awansem. FC RYBNIK FULL mimo tylko matematycznych szans na awans walczył dzielnie do końca pokonując dotychczasowego lidera Internazionale 2 do 1 co dało im ostatecznie 5 miejsce. Dosyć niespodziewanie bardzo słabo zagrała drużyna 9kompania zdobywając 7 pkt z niekorzystnym bilansem 5:13. Ostatnie miejsce zajęła drużyna La Fiorita z dorobkiem 0 pkt, a było to spowodowane wcześniejszą sprzedażą składu.

  Półfinał 2:
  W drugim półfinale na pierwszy rzut oka można było powiedzieć, że o awans powalczy pięć drużyn, Twister, thorgall, Tuciak United Team, FC Buhaje oraz moja drużyna Łęg Łowce. Dwie pierwsze wymienione drużyny po naprawdę wspaniałej grze bez żadnych problemów szybko zapewniły sobie awans do finału zdobywając aż po 16 pkt. Do walki o awans oprócz wcześniej wymienionych niespodziewanie dołączyły drużyny Huragan Humniska i Chelsea KnO FC. Do ostatniej kolejki oprócz dwóch pewniaków z awansem w walce o awans pozostało aż pięć drużyn, a cztery z nich toczyły walkę w bezpośrednich pojedynkach. W pierwszym pojedynku Tuciak United Team zwyciężył z Huraganem Humniska 2 do 0 zapewniając sobie spokojnie awans, w drugim pojedynku stała się faktem wielka niespodzianka moja drużyna Łęg Łowce po fatalnym meczu przegrała z drużyną Chelsea KnO FC wynikiem 1 do 0 co dało awans Chelsea z 4 miejsca. Drużyna FC Buhaje w ostatnim meczu mierzyła się z thorgallem, w którym padł bezbramkowy remis dając Buhajom tylko 6 miejsce. Zespół BuenosAmarenoS nie włączył się do walki o awans zdobywając zaledwie 1 pkt.

  Finał:
  Jak na finał przystało wszystkie ekipy, które się zakwalifikowały były bardzo mocne i nie było wyraźnego faworyta do zwycięstwa w turnieju. Jednak w połowie rozgrywek wykreowało się cztery ekipy, które o to powalczą, a mianowicie były to: Tuciak United Team, Internazionale Wodzisław Śląski, Twister oraz thorgall. Drużyna thorgalla zanotowała jednak bardzo słabą końcówkę i ostatecznie zajęła dopiero 5 miejsce wyprzedzona jeszcze przez zespół Gladiatorów, którzy końcówkę mieli o wiele lepszą i zajęli 4 miejsce. Zespół Twister stracił szansę na zwycięstwo w przedostatniej kolejce przegrywając z drużyną Internazionale 2 do 0, ale dzięki pewnemu zwycięstwu 3:1 z Celticiem w ostatniej kolejce ostatecznie wywalczyli 3 miejsce w turnieju. W ostatniej kolejce w walce o zwycięstwo pozostały już tylko dwie drużyny, Tuciaka oraz Internazionale. Tuciak mierzył się z thorgallem, którego bardzo pewnie pokonał wynikiem 3 do 1 zaś Internazionale grał z drużyną ŚwidDług, która niespodziewanie zatrzymała ich dtużynę wynikiem 0:0 co dało pierwsze indywidualne zwycięstwo reprezentantowi BTF w turnieju czyli Tuciakowi. Niespodziewanie w walkę o podium nie włączył się Celtic Glasgow, który po bezbarwnej grze zajął dopiero 6 miejsce. Drużyny ŚwidDług oraz ChelseaKnO FC również nie włączyły się do walki, ale trzeba przyznać, że troszkę namieszały w finale, Chelsea zatrzymała Tuciaka, a Świd Internazionale.

  A oto indywidualna klasyfikacja turnieju:

  1. Tuciak United Team (BTF)
  2. Internazionale Wodzisław Śląski (Serwer)
  3. Twister (Serwer)
  4. Gladiatorzy Z Miasta Noży (BTF)
  5. thorrgall (Serwer)
  6. Celtic Glasgow (BTF)
  7. ŚwidDług (BTF)
  8. Chelsea KnO FC (BTF)
  ***************************************************************************
  9. FC RYBNIK FULL (Serwer): 5 miejsce w półfinale,
  10 pkt.10. Huragan Humniska (Serwer): 5 miejsce w półfinale, 9 pkt.
  11. Cargovia Kargowa (Serwer): 6 miejsce w półfinale, 9 pkt.
  12. FC Buhaje (Serwer): 6 miejsce w półfinale, 8 pkt.
  13. Łęg Łowce (BTF): 7 miejsce w półfinale, 8 pkt.
  14. 9kompania (Serwer): 7 miejsce w półfinale, 7 pkt.
  15. BuenosAmarenoS (BTF) : 8 miejsce w półfinale, 1 pkt.
  16. La Fiorita (BTF): 8 miejsce w półfinale, 0 pkt.
  ****************************************************************************
  17. FC Masters Gliwice (Serwer): 5 miejsce w grupie, 10 pkt., bilans bramkowy (12-7)*
  18. Victoria Pomorzowice (BTF): 5 miejsce w grupie, 10 pkt., bilans bramkowy (10-11)*
  19. Orly z Elblaga (BTF): 5 miejsce w grupie, 9 pkt.
  20. LKS Czaszyn (BTF): 5 miejsce w grupie, 8 pkt.
  21. FC Kiedyś to było (Serwer): 6 miejsce w grupie, 8 pkt.
  22. La Masia Barcelona (Serwer): 6 miejsce w grupie, 7 pkt., bilans bramkowy (7-11)*
  23. unia niećkowo (BTF): 6 miejsce w grupie, 7 pkt., bilans bramkowy (5-11)*
  24. KS Kretovia (Serwer): 6 miejsce w grupie, 7 pkt., bilans bramkowy (5-14)*
  25. KKS Kolejowy (BTF): 7 miejsce w grupie, 6 pkt.
  26. KGB (BTF): 7 miejsce w grupie, 5 pkt.
  27. Real & Biedronka (BTF): 7 miejsce w grupie, 4 pkt.
  28. KksStartPruszcz (Serwer): 7 miejsce w grupie, 3 pkt.
  29. FC Bartodzieje (Serwer): 8 miejsce w grupie, 3 pkt.
  30. Fopa i Nietakt (BTF): 8 miejsce w grupie, 1 pkt.
  31. Legia-1916 (Serwer): 8 miejsce w grupie, 0 pkt., bilans bramkowy (1-18)*
  32. Black Devils (Serwer): 8 miejsce w grupie, 0 pkt., bilans bramkowy (0-24)*

  Na koniec artykułu chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim graczom, którzy wzięli udział w tym turnieju za świetną walkę i grę fair, a w szczególności graczom z serwera za chęć powalczenia z naszym stowarzyszeniem.
  Również wielkie podziękowania należą się naszemu radnemu stowarzyszenia lokario za zorganizowanie tak wspaniałego turnieju.


  Pozdrawiam
  redaktor Niemczyc

  Autor:

  Logo klubu w profilu klubu
  Niemczyc
  Czytaj gazetę klubową

  Klub

  W skład Stowarzyszenia BTF wchodzą:


  KKS Kolejowy & SławolAdministrator
  unia niećkowo & lokario – Junior Admin
  Gladiatorzy Z Miasta Noży & Rodoxim Moderator
  ŁęgŁowce & NiemczycRedaktor
  Celtic Glasgow & KameleonRedaktor
  The Gunners & SpecialOneGrafik
  Galatasaray Stambuł & Mircea Lucescu
  mistrzowskilech & Lukas1922
  ŚwidDług & Cinekmisiu
  Real&Biedronka & cpt-nemo
  La Fiorita & Joel Pier
  BuenosAmarenoS & Olo96
  Fopa I Nietakt & loleek
  Mszczonowianka Mszczonów & Buko12
  Tuciak United Team & Tuta96
  Victoria Pomorzowice & Radek25
  Orly z Elblaga & Emdeys
  Marsylia FC & MaksymAFC
  FC Jamajka & Zimny69
  Chelsea KnO FC & Mateo Di Stefano
  FC Barcelona8 & Mateusz8
  FC PZGW & HARY KEJN
  LKS Czaszyn & Kozuszi
  Stasin Red Devils & Sławek 1970
  Nakatasu & JaZZy


  BTF

  na
  zawsze
  dobra
  marka

  ▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬


  Lubi nas niewielu
  większość nienawidzi
  boją się wszyscy!


  Klub
  Łęg 1966 Łowce

  Data założenia: 14.09.18r

  Stadion:
  Miejsca stojąco 44 800
  Miejsca siedzące: 5000
  Loże VIP: 500

  Siedziba klubu:
  Centrala: 3/3
  Boiska treningowe: 4/4
  Restauracja: 4/5
  Sklep kibica: 3/3
  Radiostacja: 1/1
  Stacja TV: 1/1

  Osiągnięcia klubu:
  Halloween Turniej 2018: 1/32 finału
  Puchar Mistrzów (65) miejsce: 1 WYGRANA!!!
  Puchar Mistrzów (81) miejsce: 3 PODIUM !
  Turniej Bożego Narodzenia 2018 (5): miejsce 3 PODIUM!
  Puchar Mistrzów (117) miejsce: 3 PODIUM!
  Puchar Mistrzów (135) miejsce: 3 PODIUM!
  Turniej Noworoczny 2019: 1/16 finału
  Puchar Mistrzów (213) miejsce: 3 PODIUM!
  Wielkanocny turniej 2019 (4): 1/16 finału
  Liga Mistrzów 1: 1/4 finału
  Puchar Mistrzów (315) miejsce: 3 PODIUM!
  Szczyt FutbolCup #3: miejsce 2 PODIUM!

  Turnieje wewnętrzne Stowarzyszenia BTF:
  I Turniej BTF (ćwierćfinał) miejsce 2 AWANS!!!
  I Turniej BTF (półfinał) miejsce 1 AWANS!!!
  I Turniej BTF (finał) miejsce: 7
  II Turniej BTF (finał) miejsce: 6
  II Turniej BTF w parach (półfinał): miejsce 1 AWANS!!!
  II Turniej BTF w parach (finał): miejsce: 2, indywidualnie miejsce: 1

  Turnieje zewnętrzne Stowarzyszenia BTF:
  Turniej BTF vs WDFC: 212:193, indywidualnie miejsce 2 PODIUM!!!
  Turniej symulacyjny BTF vs G-8: 196:85, indywidualnie miejsce 5
  I Turniej BTF vs Reprezentacja serwera: 383:180, indywidualnie miejsce 7
  II Turniej BTF vs Reprezentacja Serwera: 338:220, indywidualnie miejsce 7
  III Turniej BTF vs Reprezentacja Serwera: 275:278, indywidualnie miejsce 13


  Liga Towarzyska:
  Sezon 1 Liga VB miejsce: 1 AWANS!!!
  Sezon 2 Liga IVB miejsce: 2 AWANS!!!
  Sezon 3 Liga III miejsce: 2 AWANS!!!
  Sezon 4 Liga II miejsce: 4 Utrzymanie
  Sezon 5 Liga II miejsce: 8 Utrzymanie
  Sezon 6 Liga II miejsce: 2 AWANS!!!
  Sezon 7 Liga I miejsce: 9 Utrzymanie
  Sezon 8 Liga I miejsce: 3 PODIUM!!!
  Sezon 9 Liga I miejsce: 1 WYGRANA!!!

  Historia klubu:
  Sezon 1 Klasa B miejsce: 5
  Sezon 2 Klasa B miejsce: 1 AWANS!!!
  Sezon 3 Klasa A miejsce: 2 AWANS!!!
  Sezon 4 Liga okręgowa miejsce: 2 AWANS!!!
  Sezon 5 4 liga miejsce: 2 AWANS!!!
  Sezon 6 3 liga miejsce: 2 AWANS!!!
  Sezon 7 2 liga miejsce: 8 Utrzymanie
  Sezon 8 2 Liga miejsce: 3 AWANS!!!
  Sezon 9 1 Liga miejsce: 1 AWANS!!!
  Sezon 10 Ekstraklasa miejsce: 5 Liga Europy!
  Sezon 11 Ekstraklasa miejsce: 6
  Sezon 12 Ekstraklasa miejsce: 6
  Sezon 13 Ekstraklasa miejsce: ?