Dzisiejszy nasz wystep niestety nie był tak udany jak wczorajszy.
Niespelna 49000kibiców na stadionie pełni nadzieji po ostanim zwycięskim meczu nad ówczesnym liderm,
spodziewało się czegoś wiecej po naszych chłopcach.
Pierwsza polowa całkowicie pod dyktando klubu przyjezdnego, nie bez przypadku lidera naszych rozgrywek.
Na papierze zdecydowanie silniejszy zespół w 2 połowie miał jednak dużo trudniej zagrozić naszej bramce.
W dużej mierze dzięki o niebo lepszej grze naszych zawodników po zmianie taktyki oraz ustawienia.
Udało sie nawet strzelić bramke.
NIE PODDAJEMY SIE I WALCZYMY DALEJ MIMO WSZYSTKO!!
Pocieszającym może być fakt że najwięksi nasi rywale do walki o utrzymanie również nie uzyskali pozytywnych wyników co w ostatecznym rozrachunku utrzymuje nas w walce. Dzisiaj 1:4 lecz nie poddajemy sie i jedziemy dalej!!
WSZYSCY MOCNO!!! eeeeF Ceeeee Adamów!!!!!

