31.07.2021 Top News Zarejestruj się teraz!

Transfery, transfery...

Z niecierpliwością czekamy na przydzielenie naszego zespołu do ligi, w międzyczasie doszliśmy do porozumienia z Ferdynandem Lampą, który przejdzie do naszego zespołu w czasie bliżej nieokreślonym. Ferdynand gra na pozycji ofensywnego pomocnika, zakupiliśmy go za grosze, lecz mamy nadzieję, że pomoże nam w pojedynkach z innymi zespołami. Prezentacja naszego nowego nabytku kibicom odbędzie się niedługo :)
Do boju chłopaki!
Do artykułu

Napisany przez Pakuśny ( KS Kozaki Pako )

Nuda

"Niestety jedynie wiatr powiewa świeżością podczas dzisiejszej rozgrywki... Poza tym nuda... Niektórzy z 55157 fanów skupili się na swoich telefonach komórkowych w poszukiwaniu wyników pozostałych meczów."
Taki komentarz pojawił się w 86 minucie dopiero co zakończonego meczu towarzyskiego. Dodam tylko, że to było przy wyniku 12:0...
Strasznie wybredni zrobili się nasi kibice :D
Do artykułu

Napisany przez Dodosio ( Grzegorzko )

Liga

Panie i Panowie!
Oficjalnie ogłaszamy, że nasz zespół został przydzielony do ligi! Przeciwnicy wyglądają mocno, lecz mamy nadzieję na awans do klasy A.
A tak prezentuje się kolejność meczów na jutrzejszy dzień (30.07.2021).

fc Zawisza Bydgoszcz vs. Chłopaki z NDM
KS Kozaki Pako vs. FC Po Rozgrzewce
Jeże KS vs. CYCKI
FC Gawłuszowice vs. FC BLUE CITY
Do boju chłopaki!
Do artykułu

Napisany przez Pakuśny ( KS Kozaki Pako )

Pierwsza wygrana!

W dzisiejszym meczu towarzyskim przeciwko CargoBoy, wygraliśmy 3:2. Do końca nie było wiadome kto wygra, lecz tak czy inaczej to my okazaliśmy się zwycięzcy. Już jutro nasze pierwsze zmagania ligowe, a ta wygrana oznacza, że jesteśmy na nie gotowi.
Do boju chłopaki!
Do artykułu

Napisany przez Pakuśny ( KS Kozaki Pako )

Mecz sezonu

PGG ROW RYBNIK - RTS 1910 WIDZEW ŁÓDZ 1 - 2 ( 0 - 1 )
0 - 1 Baca 4 min.
1 - 1 Dymowski 82 min.
1 - 2 Aasen 90 min.

90+2
Gracze z drużyny PGG ROW RYBNIK siedzą bezradnie na murawie po ciezkiej domowej porazce 1-2 z RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
Blok fanów drużyny gości odetchnął z ulgą i przechodzi do fazy świętowania swoich bohaterów. W końcu przybyli tu dziś po to, by zobaczyć, jak ich zespół zwycięża.
90 +2
RTS 1910 Widzew Łódż okazał się być dziś bardzo niewygodnym przeciwnikiem, gdyż absolutnie nic sobie nie robi z prób onieśmielenia go przez PGG ROW RYBNIK
86
Było bardzo blisko! Dymowski podaje piłkę z lewej na prawą stronę do Azzopardi, który ładnie strzela ale Aidoo reaguje w odpowiedni sposób.
82
No proszę, proszę, nikt by się nie spodziewał takiego rozwoju sytuacji! Checinski i Borek patrzą na siebie nieporadnie nie wierząc własnym oczom. Szybko wykonany rzut rożny Baicu prosto na główkę Dymowski i gol!!!! . Krótko i bez bólu. Osłupiały Aidoo wyciąga piłkę z bramki. No i gra toczy się dalej.
81
Bramkarz Aidoo robi wszystko, żeby zdobyć MVP spotkania. W dniu dzisiejszym przechodzi sam siebie! Jeśli gracze PGG ROW RYBNIK chcą go dzisiaj pokonać, muszą wymyślić coś wyjątkowego.
79
Przynajmniej jeden z graczy w drużynie nie znajduje się świetnej formie. Może to się negatywnie odbić na przebiegu gry. Być może trener powinien rozważyć jakieś zmiany, dopóki jeszcze jest na to czas.
79
Zdaje się, że ta zagrywka przysporzyła Karas sporo bólu. Na szczęście po krótkim zabiegu fizjoterapeuty był w stanie się podnieść i kontynuować grę.
79
Giza udaje się dotrzeć do piłki i wykonuje długie podanie na skrzydło, gdzie czeka już Karas, który przejmuje piłkę i rusza z nią do przodu. Kaminski dociera za późno by zainterweniować i ratuje się faulem. Niestety sędzia nakazuje kontynuacje gry.
77
Czy Państwo to widzieli, ja się pytam?! Dymowski po prostu przejmuje piłkę od Kubanek. Keska zamiast interweniować przygląda się tylko osłupiały jak Azzopardi rozpoczyna kontratak... Nie do wiary!
71
Cóż za mizerny strzał Aasen! Nie dość że za słabo strzelony, to jeszcze źle wymierzony. Aż człowiek powoli zaczyna zadawać sobie pytanie, gdzie ten chłopak spędził swoje dzieciństwo - na boisku grając w piłkę nożną czy tylko przed komputerem?
62
Taktyka RTS 1910 Widzew Łódż na dzisiejszy mecz jest prosta: Grać długimi piłkami z kontry i kryć daleko od swojego pola karnego.
57
Atak jak się patrzy wykonany przez Cimpan i Baicu. Niestety Azzopardi nie może wywalczyć sobie miejsca pod bramką na wykonanie ultymatywnego strzału.
54
Janoszka stoi bez krycia gotowy do przyjęcia piłki i stara się zwrócić na siebie uwagę kolegów z drużyny. Niestety Azzopardi najwyraźniej uparł się, że tym razem sam doprowadzi akcję do końca i konsekwentnie wykonuje swoje postanowienie posyła piłkę prosto w ręce Aidoo.
49
Baicu przyspiesza nagle zasadniczo tempo gry. Wspaniałe wysokie podanie do przodu omijające środek boiska. Azzopardi obraca się elegancko wraz z piłką mijając Baca i strzela ale niestety nie trafia, brak koncentracji daje się we znaki.
45
Przerwa.
45
Lewandowski zostaje poddany presji tuż za własnym polem karnym przez Bałuszyński. Naturalnie nie przychodzi mu w tej sytuacji nic innego do głowy, jak podać piłkę z powrotem do bramkarza, który jest jednoznacznie zaskoczony tą decyzją, w ostatniej chwili przejmuje jednak piłkę. Uff... Niewiele brakowało do bramki samobójczej...
42
Do jasnej Anielki, co też wyprawia Kowalik? Tym samym Keska biegnie w próżnię i Czechowicz przejmuje pełen wdzięczności piłkę. Baca tak czy inaczej byłby na spalonym, sędzia liniowy jednakże nie podniósł chorągiewki.
40
Tymczasem słychać tylko głośne skandowanie fanów zespołu RTS 1910 Widzew Łódż, którzy w dalszym ciągu wręcz nie mogą pojąć swojego szczęścia!
34
Kaminski szuka na próżno gracza, do którego mógłby podać piłkę. Kaminski obraca się raz wokół własnej osi, dostrzega lukę i pędzi niczym rakieta przez linię obrony przeciwnika. Nagle Aasen stoi bez krycia, szybkie podanie Kaminski, jednakże Aasen daje tylko radę posłać piłkę ze szpica prosto w ramiona Adamczyk.
32
Kurzawski zwija się w klasycznym popisie aktorskim na murawie. Zdecydowana przesada staje się oczywista, gdy kilka sekund później stoi o własnych siłach z uśmiechem na twarzy gotowy do dalszej gry.
32
Czechowicz przejmuje piłkę. Podaje do Karas. Ten podaje piłkę na skrzydło do przodu gdzie czeka już Kurzawski. Borek zatrzymuje go za pomocą czystego bloku. Sędzia pozwala kontynuować grę.
28
I znowu rzut rożny. Piłka trafia na słupek, Azzopardi przechwytuje piłkę, podaje Bałuszyński który w całym tym zamieszaniu kieruje ją ponownie do bramki, lecz Baca ratuje sytuację w ostatniej chwili wykopując piłkę niemalże z linii bramki! Ale mieli fuksa!
19
Kaczmarski bierze długi rozbieg i wali ostro w mur obrony. Kurzawski z pewnością stracił przez to kilka szarych komórek dla dobra swojej drużyny, gdyż ten potężny strzał zatrzymał się właśnie na jego głowie...
19
Dymowski
19
Keska natychmiast staje na nogi co potwierdza, że nie odniósł większych obrażeń w tym starciu.
19
Kubanek podaje wysoką piłkę do Keska. Dymowski wchodzi z wyciągnięta nogą w pojedynek, co naturalnie nie mogło się dobrze zakończyć. Okrzyk bólu Keska rozdziera powietrze, podobnie jak zdecydowany gwizdek sędziego. Żółta kartka dla Dymowski to zdecydowanie za mało.
17
Wysokie dośrodkowanie czy strzał na bramkę!? Kubanek znajduje się w idealnej pozycji do strzału, mimo tego posyła piłkę prosto w ręce Adamczyk. Koledzy z drużyny wręcz nie mogą pojąć jak można było zmarnować taką piłkę...
14
Piłka przelatuje daleko od bramki, niedaleko obok flagi narożnikowej. Fatalne pudło w wykonaniu tego zawodnika.
11
Baicu szuka Bałuszyński za pomocą długiego podania, lecz niestety Kaminski udaje się przejąć piłkę. Hmm... Początek był dobry...
10
Okropne! Zdaje się, że Kubanek i Kowalik trenowali intensywnie podania i teraz nie mogą przestać. Adamczyk ziewa już z nudów. Czas najwyższy, aby Karas w końcu dołączył do duetu. Może w końcu się coś ruszy.
4
Piękne rozegranie piłki pomiędzy Azzopardi i Bałuszyński. Azzopardi strzela, jednakże Kaczmarski udaje się przechwycić piłkę i ruszyć z błyskawicznym kontratakiem do przodu. Baca wygrywa wyścig do piłki z Czechowicz i znajduje się nagle sam na sam na przeciw Adamczyk. Bramkarz daje się wywabić z bramki w nadziei na przejęcie piłki, lecz Baca umieszcza piłkę w elegancki w sposób w bramce.
4
Kowalik tańczy zwinnie wokół Dymowski niczym na zawodach tanecznych i zostawia go wkręconego w murawę za sobą. Niestety na granicy pola karnego czeka już Giza. Kowalik daje radę wystawić piłkę Aasen, który jednakże musi przerzucić ją na swoją mocną nogę. W ten sposób Kurzawski może jeszcze zablokować ten strzał.
1
Moneta decyduje dziś w jednoznaczny sposób: zespół RTS 1910 Widzew Łódż może rozpocząć grę. Giza zdaje się być rozczarowany.
173740 znajduje się na stadionie Wisa Arena, aby przy wymarzonej pogodzie dla futbolowych rozgrywek śledzić mecz pomiędzy PGG ROW RYBNIK i RTS 1910 Widzew Łódż.
Do artykułu

Napisany przez Robin Lipski ( Sezonowka )