23.04.2024 Top News Zarejestruj się teraz!

Udany debiut w 2 lidze

Po wielu sezonach ciężkiej pracy, determinacji i poświęceń, marzenie kibiców GKS Andrzejewo wreszcie się spełniło. Drużyna piłkarska z małej miejscowości zdołała awansować do 2 ligi, co jest ogromnym sukcesem dla całego klubu i społeczności lokalnej.

W meczu inaugurującym sezon w zmaganiach 2-ligowych, drużyna GKS Andrzejewo udowodniła swoją wysoką formę, wygrywając 4-1 z zespołem LECH KONIN. Spotkanie odbyło się na stadionie w Andrzejewie, gdzie licznie zgromadzeni kibice mogli podziwiać bardzo dobrą grę swoich ulubieńców.

Od samego początku meczu zespół GKS Andrzejewo narzucił wysokie tempo gry, co szybko przyniosło efekty. Już w pierwszej połowie pierwszą historyczną bramkę na tym poziomie rozgrywkowym zdobył Bartnik, dając sygnał rywalom, że zespół z Andrzejewa pomimo bycia beniaminkiem ligowym nie zamierza łatwo oddać zwycięstwa. Szybkie akcje ofensywne, precyzyjne podania i skuteczne wykończenia - to wszystko sprawiło, że zespół z Andrzejewa zdominował rywali na boisku. Pomimo licznych okazji piłkarze zeszli do szatni tylko z jednobramkowym prowadzeniem.

Po przerwie LECH KONIN próbował odrobić straty i podjąć walkę o punkty. Już w 52 minucie po znakomitej kontrze bramkę dla rywali zdobył Figacz. Od tego momentu defensywa GKS Andrzejewo była już bezbłędna. Zespół z Andrzejewa po straconej bramce ruszył do przodu co poskutkowało kolejnymi trzema bramkami, które zapewniły zwycięstwo w debiutanckim meczu.

GKS Andrzejewo - LECH KONIN 4-1 (1-0) [A. Bartnik 13' K. Klimek 68' B. Herman 71' A Gierczak 79' - Figacz 52']

Trener GKSu Andrzejewo po meczu podkreślił zaangażowanie i determinację całej drużyny, która zaowocowała tak pozytywnym wynikiem. Podkreślił również, że klub stawia przede wszystkim na ciągły rozwój infrastruktury. Inwestycje w boiska treningowe, trybuny czy budynki klubowe, mają na celu poprawę warunków treningowych dla zawodników oraz zwiększenie komfortu kibiców. Co więcej, trener andrzejewskiego zespołu nakreślił nam, że celem klubu na obecny sezon 2-ligowy jest minimum środek tabeli. Drużyna chce walczyć o jak najwyższą pozycję i udowodnić, że klub z tak małej miejscowości potrafi namieszać w tabeli ucierając nosa faworytom.