14.07.2020 Top News Zarejestruj się teraz!

Wywiad nr 9 - (WomanTeam) 13.07.2020

Wywiad nr 8 - (WomanTeam)
13.07.2020


" Wieczorami czytam dużo książek. A w ciągu dnia, jak ma wolna chwilę to przeznaczam ją dla samej siebie, albo wymyślam pomysły na śniadania i obiady "HK – HARY KEJN
S- SandraHK - Witaj Sandro ! Jest mi niezmiernie miło, że będę mógł przeprowadzić z Tobą wywiad do gazetki BTF w ten piękny słoneczny dzień. Może na początek opowiesz nam coś o sobie ?S- Witam serdecznie Pana Redaktora. Na początku również chciałabym podziękować za zaproszenie do wywiadu. To dla mnie zaszczyt móc z Tobą porozmawiać na łamach Battle Team Furbolcup.
Nazywam się Sandra, mam 28 lat. Ukończyłam szkołę wyższą jako mgr Gospodarki Nieruchomościami, a pracuje jako Główny Specjalista ds. Promocji i Marketingu. Od 2 lat szczęśliwa żona, a od 4 miesięcy mama :)


HK - Gratuluję szczęśliwej żonie oraz mamie ! Kilka osób z BTF posiada małe dzieci, niektórzy mówią, że to aniołki, inni, że wręcz przeciwnie, małe diabełki. A jak Twoje dziecko, do której grupy się zalicza ?S - Dziękuję :) Moje dziecko póki co zalicza się do tych grzecznych i szczęśliwych. Całe dnie się śmieje. Nie mniej jednak ma zadatki na urwisa :) Mąż się śmieje, że to po nim będzie łobuz, a po mnie niby odziedziczył upartość.HK - Ja jestem zdanie, że dziecko te dobre cechy to bierze po tacie, a te złe po mamie :D Powiedz nam jeszcze, skąd jesteś. Wiemy już, że członkowie BTF rozsiani są po całej Polsce, od Podlasia, aż po Śląsk, po Pomorze. Może ktoś jest Twoim sąsiadem ?


S - Mąż byłby zadowolony z Twojego zdania i pewnie przybiłby Ci piątkę :) Ja mam prawie do wszystkich stosunkowo blisko, bo jestem z "centrum", dokładnie z Bydgoszczy :)HK - PNigdy jeszcze nie byłem w Bydgoszczy. Czy to miasto nadaje się na weekendowy wypad ? Jeżeli tak to będąc moim przewodnikiem gdzie byś mnie zaprowadziła ?


S- Nie byłeś? To serdecznie zapraszam! Musisz tu koniecznie zajrzeć. W Bydgoszczy jest dużo ciekawych i ładnych miejsc. Można tu odpocząć np. na Wyspie Młyńskiej, przejść się wzdłuż Brdy, która przepływa przez same centrum miasta i zobaczyć rzeźbę "Przechodzącego przez rzekę". Można też spędzić czas aktywnie np. wybrać rower, rolki czy iść pobiegać do Myślęcinka, czyli największego w Polsce parku miejskiego. Tam też odbywa się "Terenowa Masakra" - polecam wszystkim.HK - Powiem szczerze, że mnie zachęciłaś, więc jeżeli kiedyś pojadę w te strony to na pewno wstąpię i zobaczę wasze miejscowe atrakcje. Porozmawiajmy teraz może o polityce. Jak oceniasz właśnie zakończone wybory ?


S - Tego nie da się oceniać. Na pewno nie jest to mój wybór. Myślę, że dopóki ludzie nie otworzą oczu, w kraju nic się nie zmieni.HK - A jak zapatrujesz się na wciąż obecnego koronawirusa ? Uważasz, że w tej kwestii ludzi odpowiednio "otworzyli oczy" czy jednak obecne obostrzenia są nieodpowiednie ?S - Na początku tej całej pseudo pandemii lekko się przestraszyłam, bo wtedy syn miał zaledwie parę dni i to o niego najbardziej się martwiłam, ale z czasem stwierdziłam, ze to wszystko stało się bardziej medialne niż groźne. Wszystkie obostrzenia były moim zdaniem nie potrzebne, zrujnowały tylko gospodarkę przez co ludzie potracili pracę. Wcześniej na grypę umierało więcej osób, niż teraz na ten cały "covid"
HK - Rozumiem, nie ma co się dziwić w sytuacji, kiedy posiadasz małe dziecko. Jednak porozmawiajmy teraz trochę o sprawach związanych z Futbolcup. Jak to się stało, że znalazłaś się w BTF ?
S - Mój pobyt w BTF to zasługa Paula. Kiedyś należeliśmy do PUT, jednak z biegiem czasu Paul stwierdził, że czas założyć swoje Stowarzyszenie i tak powstało BTF, a w nim ja :)HK - Paul już wrócił do BTF i gra w Futbolcup. A co będzie z Tobą ? Wrócisz do gry i reaktywujesz zespół Women Team ?S- WomanTeam już próbował wrócić, ale póki co nie czuję zaangażowania w grę. Może kiedyś to się zmieni, zainwestuje w klub i wrócimy do Ekstraklasy by zmierzyć się na boisku z najlepszymi :)HK - Mam nadzieję, że to się zmieni, wiele osób dopytuje się w końcu o Twój powrót. Mamy obecnie okres wakacji, wyjeżdżasz gdzieś, czy może zostajesz w domu ?S - W tym roku z racji tego, że syn jest jeszcze mały to planujemy wyjechać tylko nad morze na parę dni, ale w przyszłym roku na pewno lecimy do Grecji. :)HK - Czyli rozumiem, że preferujecie wakacje zagranicą ? Zawsze Grecja, czy może jednak inne kraje też ?
S - Oczywiście, że za granicą. Polskę z mężem przejechaliśmy już prawie wzdłuż i wszerz. Czas zobaczyć co kryje się za granicami kraju. Byliśmy już w Bułgarii, w ubiegłym roku mieliśmy jechać do Chorwacji, ale z racji ciąży zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Teraz wracamy do podróży, ale już w 3jkę. Na początek Grecja, później Chorwacja. Chcielibyśmy też zwiedzić Portugalię i Hiszpanię, ale to w kolejnych latach.HK - Wszystko przed wami, może uda się zwiedzić cały świat. Jesteś gotowa na pytania od członków stowarzyszeni ?S - Zawsze!
Kolejowy - Czy jeszcze kiedykolwiek zamierzasz wrócić do gry na FC?


S - Tak jak mówiłam, na razie nie czuję zaangażowania, ale nie mówię, że nigdy nie wrócę. Kolejowy szykuj najlepszą 11-tkę, bo jak WomanTeam wróci to w najlepszym stylu :DKolejowy - Czy nadal jesteś kibicem Zawiszy Bydgoszcz?


S - Nigdy nie byłam kibicem Zawiszy Bydgoszcz. Na ich stadionie byłam tylko dwa razy w życiu i to z powodu zawodów lekkoatletycznych :D


Rodzyn - Jeśli wieczorem pierwszą gwiazdą na niebie jest gwiazda polarna to rano o świcie ostatnią gwiazda co widać na niebie też jest gwiazda polarna? I dlaczego tak jest?


S - Może dlatego, że ma ona stałe położenie, podczas gdy inne gwiazdy wschodzą i zachodzą? :) Jedno jest pewne, że dzięki niej możesz odnaleźć dla siebie najlepszy kierunek świata :D


Casanowa - Co podoba Ci się w dzisiejszym BTF?


S - Wszystko. Cieszę się, że Kolejowy dzięki swoim działaniom przywrócił całe Stowarzyszenie. Jednak Stowarzyszenie to Wy wszyscy. Każdy z Was dokłada swoją cegiełkę dzięki czemu wiem, że to Stowarzyszenie zasługuje na miano najlepszego. Bez Was nie byłoby nic. Cieszę się, że Stowarzyszenie ma takich ludzi.Casanowa - Gdzie był Twój pierwszy raz ?


S - Pierwszy raz za granicą? :D Byłam w Niemczech, później w Angli. Walia jest prześliczna <3

lokario - Co musiałby zrobić Kolejowy, zebyś wróciła do aktywnej gry w Stowarzyszeniu BTF?

S - Wykupić mi wycieczkę na Malediwy A tak na serio, na razie nie wracam, ale nie mówiłam, że nigdy nie wrócę. Bądźcie czujni! :)


lokario - Ok, to zrobimy zrzutkę w BTF, tylko powiedz na, który rok mamy zarezerować hotel i czy 2 tygodnie wystarczą?


S - Najlepiej na już Kiedyś do Was powrócę.lokario - Co lubisz robić w wolnych chwilach, gdy nie zajmujesz się maleństwem?


S - Wieczorami czytam dużo książek. A w ciągu dnia, jak ma wolna chwilę to przeznaczam ją dla samej siebie, albo wymyślam pomysły na śniadania i obiadylokario - Czy Casanowa, kiedys się ogarnie i znajdzie Twoim zdaniem miłość życia, która Go usidli?


S - Na pewno! Każdy znajdzie swoją miłość. Niektórzy znajdują za pierwszym razem, a niektórzy muszą szukać dłużej, ale każdy znajdzie swoją drugą połówkę.
HK - Bardzo dziękuję za odpowiedzi na pytania. Pora na pomidora, jesteś gotowa ?S -Yyy.. Pomidor :D Pewnie :)


HK - Żużel jest lepszy od piłki nożnej
S - nie
HK - Chcę mieć więcej dzieci
S – tak
HK – Bydgoszcz powinna być stolicą Polski
S - POMIDOR
[/color]HK – Chciała bym zorganizować zjazd członków BTF
S - tak
HK – Czytam dużo książek
S - tak
HK – Andrzej Duda dobrze reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej
S - nie
HK – Mój mąż jest najlepszy na świecie !
S - tak <3
HK – Tak naprawdę program 500+ był z założenia dobry, ale przyniósł odwrotne skutki
S - tak
HK - Mogłabym jeść codziennie grilla
S – nie
HK - Lubię kolorowe drinki
S – takHK - Podczas ostatniego wywiadu została pierwszy raz przeprowadzona zabawa w gorącą dychę. Czy chciała byś również zabrać w niej udział ?

S - Spróbujmy !


HK - 1. Gdybyś mogła zabrać kogoś z BTF na wakacje do Grecji, kto by to był ?

S - Myślę, że mogłabym zabrać Paula. On też lubi wycieczki :D

HK - 2. Kto z BTF byłby najlepszą nianią dla Twojego dziecka

S – Myślę, że świetnie by się sprawdził Dagmarina. Ma niewiele starsze dziecko, jest na bieżąco i myślę, że dałby radę. Kolejowy również ma gromadkę dzieci i spore doświadczenie. Im mogę powierzyć syna.

HK – 3. Kogo byś z chęcią oprowadziła po Bydgoszczy

S - Ciebie, Pana Redaktora. :)

HK – 4. Organizujesz urodziny na swoim prywatnym jachcie. Kogo z BTF byś zaprosiła


S - Jakbym miała jacht to biorę Was wszystkich. Bez wyjątku. Urodziny na wypasie :D

HK – 5. Kto z BTF robił by najlepsze drinki na Twoich urodzinach


S - 5. Kolejowy, może zaskoczyłby nas nowym smakiem piwa z domowej beczki.

HK – 6. Kto z BTF byłby najlepszym DJ na Twoich urodzinach

S - Chyba Casanowa, myślę, że jego hity rozbawiłyby wszystkich.

HK – 7. Zgubiłaś się w górach, kogo prosisz o pomoc ?


S - 7. Lokario, bo to zrównoważony człowiek i nie panikuje jak ja :D Z pewnością dałby jakąś dobrą radę.

HK – 8. Ostatnie pytanie w milionerach - wykonujesz telefon do przyjaciela. Kto by nim był

S – Hmmm... Miałabym ryzykować pół miliona? Biorę to, co gwarantowane! :D

HK - 9. Kto z BTF byłbym najlepszym prezydentem Polski


S – Jak dla mnie Emdeys, chyba myślimy podobnie :)

HK - 10. Kto z BTF jest największym pijakiem

S – Tu wszyscy piją :P
HK - Dziękuję bardzo za wywiad! Powodzenia w wychowywaniu dziecka i udanych wakacji! Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy na boiskach futbolcup!

S - Dziękuję za poświęcony czas i cieszę się, że BTF jeszcze o mnie pamięta. Powodzenia Panowie i życzę wysokich 11-tek wszystkim graczom! Do zobaczenia :)

Do artykułu

Napisany przez HARY KEJN ( BTF NEWS )

Ten mecz klubu FC FIGHTER powinien być łatwy

Witajcie w kolejnej gazecie klubowej klubu FC FIGHTER!

Dzisiaj jak już wiecie po tytule będzie łatwy meczyk klubu FC FIGHTER,bo przeciwko Arsenal Dąbrowa F.C.
Ten mecz będzie łatwy(pomimo tego,że Arsenal Dąbrowa F.C. ma ponad 7000 siły)bo Arsenal Dąbrowa F.C. już w tym sezonie pokazał,że nie jest warty aż 7000 siły tym bardziej,że w poprzedniej kolejce znowu przegrał i to 9:1...
Nie było żadnych zaskoczeń.

Na chwilę czekajcie a Relacje Live i jakby co to na chwilę ta gazeta jest krótka,ale dzisiaj po tej kolejce będzie połowa sezonu i pokaże wam Tabelę i tabelę strzelców.

RELACJA LIVE:
1.min FC FIGHTER rozpoczyna grę.
8.min Frankowski z FC FIGHTER strzela z główki po dośrodkowaniu..GOOOL!!
9.min Bonnal z FC FIGHTER przy piłce podaje...Nie! Strzela,GOOOOL!!Gol z 30 metrów!
Po pierwszej połowie 2:0 dla FC FIGHTER.

76.min Knap z FC FIGHTER strzela gola.Udana bramka!
Koniec meczu,FC FIGHTER wygrywa 3:0.Na to,że wystawili prawie,że rezerwowy skład bardzo dobry mecz...

Dzisiaj wywiad z Knap,bo raczej już nigdy nie będzie go w wywiadzie,bo jest rezerwowym,a więc posłuchajmy go:
Dobry mecz w naszym wykonaniu,bardzo się wszyscy cieszymy tym,że wygraliśmy i tym,że nas rezerwowych trener wystawił na ten mecz.To zaszczyt grać w takim klubie.

Teraz liga na półmetku:

Klub i miejsce , Różnica bramek,punkty

1.FC Kate , 21,17
2.FC FIGHTER , 19,16
3.Szlachta Podlaska, 13,16
4.Sas Reszel, -8,12
5.FC Zielonka, 1,11
6.Arsenal Dąbrowa F.C., -7,6
7.Konieczynki, -32,3
8.Nappa FC, -21,0

A teraz 3 najlepszych strzelców:
Imię i nazwisko,Klub,wiek,ilość strzelonych goli
1.Dobrowolski Dariusz,FC Kate,29,7
2.Erelt Arno,FC Kate,25,5
3.Lobanovski Igor,FC FIGHTER,22,5

To tyle na dzisiaj czekajcie do jutra!!
Do artykułu

Napisany przez MIKI PRO ( FC FIGHTER )

Kurier United #2


Nasz Dwu-tygodnik a w nim?
1- Jednak 3 Liga nie dla nas.
2- Powrót turnieju Poland Cup.
3- Treningi w Szwajcarii oraz duże zmiany w klubie.
4- Fanklub i sklep kibica.

1- Po wyczerpującej rundzie jesiennej, możemy powiedzieć że 3 Liga na ten moment jest nie dla nas. Po tak długiej przerwie zespół jest bardzo słaby i mało zorganizowany. Zajmujemy ostatnie miejsce z zerową ilością punktów, 19 bramek mamy strzelonych oraz 94 straconych. Panie trenerze, czy nie pora na zmiany w klubie? Czy czeka Pan aż Rękowice United spadną do ligi 4? Co po rundzie jesiennej? Jakieś może zmiany?
Niektóre mecze, przyprawiły rywalą ciarki na plecach, ale to wciąż było za mało by móc powalczyć o wygranie czy też remis. No cóż tak jak było zakładane i mówione przed sezonem, nie utrzymamy się w tej lidze musimy poskładać i zrobić równy zespół by mogli chłopaki powalczyć z najlepszymi i regularnie wygrywać. Gdyby liga miała zakończyć się już teraz awansu do drugiej ligi pewni by były zespoły: CHOJNICZANKA - CHOJNICE, KS JASTRZĘBIE WŁOCŁAWEK, JAGUARES WŁOCŁAWEK.


2- Po długim czasie manager klubu Pawlito reaktywował swoje oczko w głowie czy turniej Poland Cup. Na konferencji prasowej powiedział
- Zrobię wszystko by cykliczny turniej Poland Cup został dopięty na ostatni guzik. Skoro potrafiliśmy wrócić do gry jako zespół to i powróci turniej. A więc o to jest 43 Poland Cup dla zwycięzcy przeznaczone jest 300k oraz ścianka w klubie. Mało tego każda drużyna zostanie nagrodzona małym pieniężnym upominkiem za chęć wzięcia udziału. Start turnieju o godzinie 15:00 dnia 13.07.2020.
Dowiedzieliśmy się z naszego źródła że turniej będzie miał zmienioną formułę z Round Rubin na KO, no cóż będzie nam tylko czekać i niech wygra najlepszy. Może nasze chłopaki wygrają turniej po tak długim czasie, wszystko przyniesie czas.


3- Jesteśmy na półmetku ligi, niestety runda jesienna nie jest dla nas udana, zespół zajmuje ostatnie miejsce ale wraz z zarządem klubu i sponsorami postanowiliśmy ponownie wysłać drużynę i trenerów na obóz treningowy do Grindelwald w Szwajcarii. Ostatnim razem chlapaki bardzo korzystnie wspominali ten czas spędzony za granicą naszego kraju i mocno po rozwijali swoje umiejętności. ~Pawlito manager klubu

Reasumując zawodnicy spędzają czas w górach by podszlifować swoje umiejętności przed gra w rundzie wiosennej. Miejmy nadzieję że te treningi wpłyną pozytywnie na grę chłopaków. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się że klub zakupił kilka młodych talentów wysoko rozwiniętych, na ten moment nie wiemy kim są z jakich klubów pochodzą oraz kiedy zawitają u nas.


4- Do drużyny wraca coraz więcej fanów co przenosi się na zarobki klubowe stąd te możliwe zmiany kadrowe. Na zainteresowanie klubem przez kibiców nie ma co narzekać Lubczynski Marcin szef restauracji oraz Figacz Radosław szef sklepu kibica. Tłumy zadowolonych kibiców wchodzą do sklepów, restauracji i szukają wszystkiego co jest związane z klubem.
Nie jestem w stanie na bieżąca ściągać towar z magazynu a moi pracownicy sprzedawać go. Po reaktywowaniu klubu wszystko ruszyło jak z kopyta. Nie sądziłem że tylu kibiców będzie nas odwiedzać. Fani klubu zabijają się na ulicy o proporczyki z nowym herbem a o koszulkach już nawet nie wspomnę. Oczywiście nas to nie martwi wręcz przeciwnie im więcej rzeczy sprzedamy tym bardziej klub zostanie rozwinięty po tak długiej przerwie. Niestety ale obecne wyniki klubowe nikogo nie powalają na kolana, potrzeba wzmocnień a co za tym idzie funduszy. - Figacz Radosław

Nie ma łatwo również miejscowa restauracja. Chcielismy przeprowadzić wywiad z szefem kuchni to niestety ale odesłał nas z kwitkiem mówiąc że porozmawia z nami po sezonie gdy cała gorączka opadnie. Nie ma co się dziwić na ostatnim męczu w rundzie jesiennej zawitało na stadion w Rękowicach aż 52 tysiące kibiców.


To tyle w dzisiejszej prasie kuriera United, Następna z nowymi wiadomościami z świata futbolu już za dwa tygodnie.
Do artykułu

Napisany przez Pawlito ( Rękowice United )

Największe zaskoczenie w lidze CZ.2

Witamy w kolejnej gazecie klubu!

Ogólnie to mecze były normalne oprócz tego,że Arsenal Dąbrowa F.C znowu przegrał,tym razem z sas reszel dzisiaj będzie bardzo,bardzo dużo o tym meczu.Przeanalizujemy dlaczego się tak stało,bo arsenal przegrał 4:1!!!
A więc zaczynamy,mecz z sas reszel, arsenal powinien wygrać nic w tym meczu nie pasowało tak jakby piłkarzom Arsenal Dąbrowa,nie chcieli grać?Byli zmęczeni?Obie opcje są realne i nie da się wykluczyć ani jednej z nich.
Kibice wielu klubów się bardzo cieszą,że maja styczność z Arsenal Dąbrowa F.C. bo jeśli FC FIGHTER rozgromiło Sas Reszel to jaki wynik będzie z Arsenalem,pewnie duży.

Wiem,że to mało ale się źle czuje
Czekajcie na relacje.

Relacja Live:
42.min Leśniak z FC FIGHTER strzela i gol.1:0 dla FC FIGHTER.

71.min Erelt z FC Kate strzela i ....GOOOOL!!!
92.min Bonnal z FC FIGHTER strzela i...nie ma gola.Najlepsza sytuacja w meczu zmarnowana.

Wywiad z Leśniak:
Staraliśmy się budować akcje,strzelać i się bronić z całych sił,niestety zremisowaliśmy ten mecz a mogliśmy go wygrać.

To tyle na dzisiaj do jutra!!
Do artykułu

Napisany przez MIKI PRO ( FC FIGHTER )

Dzięki za 100 razy przeczytanej gazety.

Dzięki za 100 razy przeczytanej gazety klubowej!!!

Będę się starał,żeby polepszać gazetę na coraz to lepszą.
Do artykułu

Napisany przez MIKI PRO ( FC FIGHTER )

Debiut i zwycięstwo

W debiucie(B) wygrana 5:2 z FC Pisarzowice !!!
Do artykułu

Napisany przez KICKOFF ( *Stal Stalowa Wola* )