515x Przeczytana 3x Subskrypcja Wydanie 19/24 09.05.2024 Wataha Trzcianiec News Zarejestruj się teraz!

Remis u Siebie

W ważnym meczu, bo dający nam walkę o awans tylko remisujemy 1:1 z TKS Tomasovią. Niestety wciąż nasi goście są oczko wyżej niż my dające im szanse na awans.

To był mecz walki a przed nami jeszcze dwie kolejki przed końcem pierwszej połowy sezonu. Zespół już szuka ewentualnych wzmocnień w okienku zimowym, żeby nowi zawodnicy pomogli w awansie do Ligi Okręgowej.
Do artykułu

Pogrom naszej drużyny

Dziś na wyjeździe zostaliśmy całkowicie zdeklasowani, bo piłkarze Włocławka strzelili nam aż 6 bramek nie tracąc ani jednej. Przez całe spotkanie graliśmy na swojej połowie. Brakowało Wilkom zgrania i pewności w to że można było zagrać inaczej. Spadamy na 5 pozycję w tabeli i póki co musimy walczyć o to by chociaż awansować do Okręgówki.
Do artykułu

No to Miazga

Dziś gościliśmy u Siebie klub Miazga, który już w pierwszych minutach prowadził jedną bramką. Po 20 minutach gry to my przechyliliśmy szalę Zwycięstwa na swoją stronę strzelając dwa szybkie ciosy. Pierwsza połowa pokazywała że to nie będzie łatwy mecz, bo schodziliśmy do szatni z remisem 2:2.

Jednak druga połowa była \\\"Miazgą\\\" dla Naszych gości, bo to my narzuciliśmy swoje tempo gry trafiając jeszcze 4 razy!!

Mecz zakończył się 6:2 Naszej drużyny co pokazali świetną formę na własnym boisku.
Do artykułu

Wracamy z dwoma golami i trzema punktami !!

Dziś graliśmy na stadionie Biepu gdzie przez całe spotkanie mieliśmy wiele okazji strzeleckich nie dając rywalowi odetchnąć. Gdyby nie bramkarz naszych rywali strzelilibyśmy co najmniej 5 bramek !. ważne jest to, że po falstarcie odbijamy sie i mamy w drugim spotkaniu komplet punktów. Oby tak dalej Panowie !!!
Do artykułu

Porażka u siebie

Nie zaczęliśmy zbyt dobrze ligi przegrywając z Top Masters 3:2 na własnym stadionie. Nasi goście weszli z nami do A klasy pokazując że to dla nich tylko spacerek do ligi okręgowej.

Smutna wiadomość, ponieważ nasz napastnik i kapitan Corrigan (Irlandia) doznał kontuzji. Nie wiadomo jeszcze ile będziemy musieli czekać by znów zobaczyć tego zawodnika na boisku.
Do artykułu

Awans do A Klasy

Mimo remisu z Trial Minutka 0:0 kończymy sezon na 3 pozycji w tabeli i mamy awans do A klasy. Naszym celem jest wejście do 4 ligi, więc przyszły sezon będzie dla nas tylko przeszkodą do dojścia do tego etapu rozgrywek Naszej drużyny. Od przyszłego sezonu (A klasa) będziemy się starac zagrac, także w jakiś pucharach, stadion jest na tyle rozbudowany, że można na tym myśleć.

Do Naszej drużyny dołączy 3 nowych zawodników których powitamy już jutro, jednym z nich będzie obrońca z naszego ligowego rywala Trial Minutka, któremu nie udało sie awansować do A klasy.