516x Przeczytana 3x Subskrypcja Wydanie 19/24 09.05.2024 Wataha Trzcianiec News Zarejestruj się teraz!

Porażka i znów walka o awans

Niestety przegrywamy u Siebie wysoko bo aż 5:1 z Włocławkiem, który od początku pokazał że nie za darmo jest liderem tabeli. Porażka daje znów spadek do 5 miejsca w Tabeli I walkę z Tomasovią o awans do 4 ligi.

Naszym jutrzejszym spotkaniem będzie właśnie walka na ich stadionie. Zwycięstwo naszej drużyny pomogłoby w awansie, ale my jak i oni będziemy dawać z Siebie wszystko na boisku.
Minusem jest dla Nas to, że my kończymy ligę meczem z protoos, z którymi przegraliśmy pierwsze spotkanie. Protos walczy o wygranie ligi. Dlatego ważne są spotkania z Tomasovią i Anitek by tam zgarnąć komplet punktów.
Do artykułu

Kolejne Wielkie Zwycięstwo!

1:6 Z Takim wynikiem wracają nasi piłkarze po meczu z Miazgą. Od początku spotkania graliśmy na połowie rywala narzucając nasze tempo gry. Z meczu na mecz pokazujemy, Liga Okręgowa jest tuż tuż. Dowodem tego jest fakt, że po dzisiejszym świetnym występie znajdujemy się na 4 pozycji odkakując 2 punktami od Tomasovii, ktora dziś przegrała drugi mecz z rzędu.

Przed nami mecz z liderem, do którego musimy się dobrze przygotować. Miejmy nadzieję, że wynik meczu Nas ucieszy.
Do artykułu

Wielki Powrót do gry !

Dziś u siebie pokazaliśmy prawdziwą piłkarską klasę pokonując FK Biep 5:2 prowadzac już 3:0 w pierwszej połowie.

Tym spotkaniem pokazaliśmy, że można wygrywać spotkania i walczyć o awans. Dobrą informacją jest też to, że Tomasovia przegrała i tracimy do nich jeden punkt.
Do artykułu

I znów 3:2

Niestety pierwszy mecz po zimowej przerwie rozpoczęliśmy od wyjazdu nazstadion Top Masters, który i u siebie pokonał Nas 3:2. Poprzednio na Naszej murawie był taki sam wynik.

Musimy się wziąć w garść i zacząć wygrywać z uwagi że utrzymujemy 5 pozycje w lidze, która nie daje nam awansu tracąc 4 pkt do Tomasovii będąca na 4 miejscu dającej awans.
Do artykułu

Niestety Przegrywamy

Gościliśmy u Siebie niepokonanego lidera Tabeli i przegrywamy 2:4. W pierwszej połowie wydawało się że jesteśmy w stanie wygrać lub to przynajmniej zremisować. Po pierwszej połowie 2:2 nasi rywale potrafili grać na jedną bramkę strzelając nam 2 bramki. Kończymy pierwszą połowę sezonu na miejscu 5 z 10 punktami.

Nasz zespół wzmocni 3 nowych zawodników. Trwają jeszcze rozmowy aby kupić jeszcze dwóch. Po tym mamy nadzieję na lepsze wyniki w drugiej połowie sezonu ze skutkiem awansu.
Do artykułu

Szansa na awans

Po dzisiejszym spotkaniu na wyjeździe z Anitek mamy szansę na awans do Ligi Okręgowej. Wygraliśmy 2:0 i jesteśmy na 4 miejscu w lidze. Przed nami najgorsze wyzwanie, bo kończymy pierwszą połowę sezonu grając z niepokonanym liderem naszej ligi klubem prootos. Nasi rywale nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania raz tylko remisując na wyjeździe z TKS Tomasovią.