Dzisiejszy nasz wystep niestety nie był tak udany jak wczorajszy.
Niespelna
49000kibiców na stadionie pełni nadzieji po ostanim zwycięskim meczu nad
ówczesnym liderm,
spodziewało się czegoś wiecej po naszych chłopcach.
Pierwsza polowa całkowicie pod dyktando klubu przyjezdnego, nie bez przypadku
lidera naszych rozgrywek.
Na papierze zdecydowanie silniejszy zespół w 2 połowie miał jednak dużo trudniej
zagrozić naszej bramce.
W dużej mierze dzięki o niebo lepszej grze naszych zawodników po zmianie taktyki
oraz ustawienia.
Udało sie nawet strzelić bramke.
NIE PODDAJEMY SIE I WALCZYMY DALEJ MIMO
WSZYSTKO!!
Pocieszającym może być fakt że najwięksi nasi rywale do walki o utrzymanie
również nie uzyskali pozytywnych wyników co w ostatecznym rozrachunku utrzymuje
nas w walce. Dzisiaj 1:4 lecz nie poddajemy sie i jedziemy dalej!!
WSZYSCY MOCNO!!! eeeeF Ceeeee
Adamów!!!!!