540x Przeczytana 0x Subskrypcja Wydanie 23/26 07.06.2026 FC Adamów Zarejestruj się teraz!

To nie był nasz dzień..

Dzisiejszy nasz wystep niestety nie był tak udany jak wczorajszy.

Niespelna 49000kibiców na stadionie pełni nadzieji po ostanim zwycięskim meczu nad ówczesnym liderm,
spodziewało się czegoś wiecej po naszych chłopcach.

Pierwsza polowa całkowicie pod dyktando klubu przyjezdnego, nie bez przypadku lidera naszych rozgrywek.
Na papierze zdecydowanie silniejszy zespół w 2 połowie miał jednak dużo trudniej zagrozić naszej bramce.
W dużej mierze dzięki o niebo lepszej grze naszych zawodników po zmianie taktyki oraz ustawienia.

Udało sie nawet strzelić bramke.

NIE PODDAJEMY SIE I WALCZYMY DALEJ MIMO WSZYSTKO!!

Pocieszającym może być fakt że najwięksi nasi rywale do walki o utrzymanie również nie uzyskali pozytywnych wyników co w ostatecznym rozrachunku utrzymuje nas w walce. Dzisiaj 1:4 lecz nie poddajemy sie i jedziemy dalej!!

WSZYSCY MOCNO!!! eeeeF Ceeeee Adamów!!!!!
Do artykułu

Wracamy!

WYGRANA Z LIDEREM!!


Po emocjonujacym meczu zwyciezamy 0:1 z liderem ligi na wyjeździe!!

Nasi chłopcy po przegranym meczu l, inaugurujacym 2 część sezonu, zanotowali serie 3zwyciestw w tym pokonując dwóch bezposrwdnich rywali w walce o utrzymanie na poziomie 2ligi, a takze dotychczasowego lidera 2ligi!!
Brawo za podniesienie rękawicy w walce o utrzymanie naszych dzielnych Sokołów!!

Zapraszamy dzisiaj na kolejny mecz u siebie na stadionie
FATAL ARENA.
Podejmiemy klub BKS Bombie jest to aktualny lider, wyprzedził on klub Wisła Puławy który stracił punkty z nami.

Do zobaczenia na meczu!!

Wszyscy mocnoooo eeeeeF!!! Ceeeee!!! ADAMÓW!!!
Do artykułu

Poszukiwany dyrektor sportowy-człowiek do rozwoju klubu!

Drodzy menadżerowie/dyrektorzy sportowi

Klub FC Adamów poszukuje mentora/dyrektora ds. rozwoju klubu infrastrukturalno sportowego.
Stanowisko jest zarezerwowane dla osób doświadczonych z wieloletnia batalia o najwyższe cele i z sukcesami w świecie Futbolcup.


Pozycja klubu znajduje sie w strefie spadkowej 2ligi po zaniechaniu przedłużenia kontraktu kluczowych dla nas zawodników po zakończonym poprzednim sezonie, gdzie tylko 1 z 5 z nich zakończył kariere pilkarska -życzymy szczęścia na nowej drodze.
Pozostałych 4graczy powróciło do nas po owocnych, wznowionych rozmowach kontraktowych tuż przed zakończeniem pierwszej części obecnego sezonu. Kadra jest solidna choć wymaga wzmocnień, co nie bedzie latwe gdyż klubowa kasa jest dosyć uszczuplona po dlugiej przerwie poprawnej kontroli klubu.. Rozpoczęliśmy od ostatniego meczu 1 części sezonu wygrywając 3:2 z kontrkandydatem do utrzymania w lidze. Po wznowieniu rozgrywek uleglismy tylko raz znacząco uznajac wyższość na wyjeździe 4:0, po czym zdobyliśmy komplet 9pkt. w 3meczach. Batalia o utrzymanie trwa czy nam sie uda?

Serdecznie zapraszam do kontaktu i dołączenia osoby chętne do współpracy, pomocy w rozwoju i podpowiedzi w rozwoju klubu dotyczącą
szkoleniu młodzieży rozbudowy infrastruktury oraz budowaniu kadry.

Podrawiam, prezes Dam van Den.
Do artykułu