3.962x Przeczytana 21x Subskrypcja Wydanie 20/24 18.05.2024 Łęg News BTF Zarejestruj się teraz!

Łęg Łowce zajmuje 3 miejsce w Pucharze Mistrzów (81)!!! Napisano dnia:05.12.2018 19:52

Po zdobyciu pierwszego Pucharu Mistrzów apetyty wzrosły i liczyliśmy na drugi z kolei puchar, było blisko lecz tym razem się nie udało. Już na samym początku turnieju nasza drużyna trafiła do grupy "śmierci" wraz z kolegą ze stowarzyszenia BTF Victovią Witkowo,równie silną drużyną soints i nieco słabszą Concordią Wedding. W pierwszym meczu grupowym ulegliśmy z Victovią Witkowo minimalnie wynikiem 1 do 0, następny mecz o wszystko graliśmy z drużyną soints, którą pewnie pokonaliśmy wynikiem 2 do 0 a nadzieja na awans wróciła. W ostatnim meczu grupowym nie tylko musieliśmy wygrać, ale też liczyć na przegraną naszego kolegi ze stowarzyszenia jak i również mieć najlepszy bilans bramkowy. Tak się stało zwyciężyliśmy z Concordią wynikiem 3 do 0, a soints pokonał Witkowo wynikiem 3 do 2 co dało wszystkim po 6 pkt, a nam najlepszy bilans bramkowy 5:1. W ćwierćfinale graliśmy z drużyną Wild Dragon, która nie sprawiła nam problemów i odeszła z kwitkiem wynikiem 3 do 0. W półfinale nadszedł czas na najważniejszy mecz turnieju, który nazwałbym nawet przedwczesnym finałem. W tym spotkaniu zmierzyliśmy się z drugim kolegą ze stowarzyszenia BTF Gladiatorzy Z Miasta Noży, mecz ten był bardzo emocjonujący, już w pierwszej połowie Gladiator wyprowadził 3 szybkie gole, a nam udało się odpowiedzieć tylko 1 bramką, na początku drugiej połowy Gladiator zadał jeszcze 1 cios, a nam nie pozostało już nic innego jak spróbować odrabiać straty, walczyliśmy do końca zdobywając jeszcze 2 bramki lecz mecz zakończył się wynikiem 4 do 3. W meczu o 3 miejsce pewnie rozprawiliśmy się z F.C Barceloną wynikiem aż 4 do 1. Nie mogę również zapomnieć o finale i chciałbym pogratulować koledze z BTF Rodoximowi zdobycia Pucharu Mistrzów wygrywając z moim rywalem ligowym Ks Kochanówka wynikiem 4 do 1!