Po emocjonujacym meczu zwyciezamy 0:1 z liderem ligi na wyjeździe!!
Nasi chłopcy po przegranym meczu l, inaugurujacym 2 część sezonu, zanotowali serie 3zwyciestw w tym pokonując dwóch bezposrwdnich rywali w walce o utrzymanie na poziomie 2ligi, a takze dotychczasowego lidera 2ligi!! Brawo za podniesienie rękawicy w walce o utrzymanie naszych dzielnych Sokołów!!
Zapraszamy dzisiaj na kolejny mecz u siebie na stadionie
FATAL ARENA.
Podejmiemy klub BKS Bombie jest to aktualny lider, wyprzedził on klub Wisła Puławy który stracił punkty z nami.
Po emocjonujacym meczu zwyciezamy 0:1 z liderem ligi na wyjeździe!!
Nasi chłopcy po przegranym meczu l, inaugurujacym 2 część sezonu, zanotowali serie 3zwyciestw w tym pokonując dwóch bezposrwdnich rywali w walce o utrzymanie na poziomie 2ligi, a takze dotychczasowego lidera 2ligi!!
Brawo za podniesienie rękawicy w walce o utrzymanie naszych dzielnych Sokołów!!
Zapraszamy dzisiaj na kolejny mecz u siebie na stadionie
FATAL ARENA.
Podejmiemy klub BKS Bombie jest to aktualny lider, wyprzedził on klub Wisła Puławy który stracił punkty z nami.
Do zobaczenia na meczu!!
Wszyscy mocnoooo eeeeeF!!! Ceeeee!!! ADAMÓW!!!
Napisany przez Dam van Den
Powrót do gazety klubu