2.808x Przeczytana 2x Subskrypcja Wydanie 20/24 18.05.2024 Rękowice United Zarejestruj się teraz!

Połowa. Finał Napisano dnia:14.10.2018 23:57

Witamy Państwa, znajdujemy się na pół metku rundy jesiennej klasy A. Rękowice United zajmują obecnie czwarte miejsce po ciężkich początkach, udało się wywalczyć aż 10pkt. Pierwsze miejsce jest dla drużyny ŻYRARDÓW@TEAM z kompletem punktów tuż za nimi z 13 pktami Futbol Club Barcelona. Zamyka podium drużyna mająca 11pkt ów Kabachy FC.

Czas na turniej organizowany przez zarząd z Rękowic. Nasz zespół już awansował do finału i zagra przeciwko Bydgoski TUR który to również jak drużyna z Rękowic nie przegrała żadnego meczu w turnieju Poland Cup. Życzymy wygranej.
Rękowice United ponadto zostało zapisane do turnieju organizowanego przez Futbol Cup zwanego Pucharem Mistrzów.