1.191x Przeczytana 15x Subskrypcja Wydanie 18/24 01.05.2024 F.C. Warriors Cracow Zarejestruj się teraz!

⚔Wojownicy⚔ w 1 lidze! Napisano dnia:08.11.2023 15:33

Pół roku od założenia klubu, sześć sezonów i sześć awansów, niebywały progres poczynił klub, zawodnicy oraz pracownicy. Nie zatrzymujemy się, będziemy walczyć o awans do najwyższej ligi w Polsce, przed nami wiele warunków do spełnienia, żeby nie odbić się od ściany!

Cel na ten sezon to rozbudowa infrastruktury, utrzymanie oraz stopniowe budowanie składu na ekstraklasę.

Debiut w 1 lidze! Za nami pierwsza kolejka gdzie zmierzyliśmy się w wyjazdowym meczu z 4F TEAM. W pierwszej połowie udało się narzucić nasz styl gry i udokumentowaliśmy to dwoma trafieniami. W drugiej połowie to nasi rywale zmotywowani wsparciem z trybun oraz 'szatni', złapali kontakt. Nasza gra w drugiej części była szarpana, ale zdołaliśmy zdobyć bramkę po indywidualnej akcji naszego skrzydłowego i znowu wyjść na dwubramkowe prowadzenie [3-1]. Przeciwnicy jednak nie odpuszczali, zdążyli znowu złapać kontakt [3-2] i pod koniec meczu było bardzo gorąco, zwłaszcza pod naszą bramką. Najpierw został obity słupek bramki strzerzonej przez Czubę a w następnej akcji zakotłowało się w polu karnym i musieliśmy wybijać piłkę z linii bramkowej! Ale jak to mówią, "Szczęście sprzyja lepszym" i udało się 'dowieść' wynik i z 3 punktami wracaliśmy do domu!

Poszukujemy zawodników -> w wieku 25lat od 450Q do pierwszej 11', jeżeli masz takowego na 'zbyciu' napisz a na pewno się dogadamy! Pozycje: OŚ / DP / PP / OP / N

BTW: Jeżeli podobał ci się artykuł, oceń, skomentuj & zostaw suba, żeby dostawać powiadomienia o nowych gazetach![/size]