x Przeczytana 9x Subskrypcja Wydanie 12/23 24.03.2023 Zarejestruj się teraz!

Budowa Pelikana Łowicz

Tymczasem budowa nowego Pelikana przebiega wolno. Dotąd łowiccy działacze zdołali pozyskać: Brzęczek Olaf OZ 490q 28 lat, Czyzynski Krzysztof LP 490 27 lat i Napastnika Kula Karol 480 26 lat.
Nadal trwają rozmowy z trzema piłkarzami (oraz ich klubami).
Jeśli zawodnicy ci zostaną zakontraktowani, to i tak kadra Pelikana prezentuje się skromnie. Trener Zagi ma do dyspozycji 15 piłkarzy, którzy mogą udźwignąć ciężar pierwszoligowych spotkań i trzech zdolnych wychowanków Pelikana, którzy w najbliższych miesiącach będą się uczyć piłkarskiego rzemiosła. Tymczasem, by myśleć o spokojnej grze w I lidze, kadra powinna liczyć co najmniej 22 zawodników.
Do artykułu

Napisany przez zagi213 ( Pelikan Łowicz )

Pelikan dalej gra w 1 lidze

Gratulacje dla Zarządu za utrzymanie w 1 lidze , trenera -nowych zawodników Pelikana , sponsorów. Życzę zawierania umów z młodymi zawodnikami.
Do artykułu

Napisany przez zagi213 ( Pelikan Łowicz )

dobra połowa sezonu w klasie A

Tyle w Temacia Klub Szeklas jest na 2 miejscu po 6 meczach w Klasie A został ostatni mecz z najsłabszym klubem w lidze więc Awans coraz bliżej
Do artykułu

Napisany przez szymonox ( szeklas )

Na sprzedaż!!!

Witam, mam na sprzedaż paru zawodników jak ktoś chętny to niech sobie wejdzie na rynek transferowy albo proszę napisać do mnie to napiszę jakich mam zawodników na sprzedaż. :)
Do artykułu

Napisany przez Mario10 ( F,C, Barcelona )