4.209x Przeczytana 16x Subskrypcja Wydanie 16/24 19.04.2024 Galaktyczni Zarejestruj się teraz!

Unia pokonana. Napisano dnia:04.11.2022 07:36

W 3 kolejce podejmowaliśmy na własnym stadionie drużynę KKS Unię Tczew. Przeciwnik znany nam z poprzedniego sezonu, gdzie walczył o czołowe lokaty, podobnie rozpoczął sezon od 2 zwycięstw. Obydwie drużyny po 2 kolejkach straciły tylko po 1 bramce. Do przerwy jednak to Galaktyczni prowadzą wynikiem 2:0 po dwóch trafieniach Tomka Laskowskiego. w 52 minucie ten sam zawodnik zdobywa 3 bramkę, kompletując hattricka. Gdy wydawało się, że wynik jest pod kontrolą, przyjezdzni zdybywają szybkie 2 bramki i zaczyna robić się nerwowo. Po kilku akcjach spokojną głowę w polu karnym zachował Irek Kaczorowski i podwyższył wynik na 4:2. Goście nie dali za wygraną i zdobyli 3 bramkę. Ostatecznie jednak to my mogliśmy się cieszyć z 5 bramki, pierwszą w tym sezonie zdobył Damian Jaromin. Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu, rywalom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia. Dzisaj natomiast udajemy się na wyjazd do 3 drużyny ligi- klubu helios.